Wraz zakupem nowego Volvo można wybrać Umowę Serwisową Volvo


Wraz zakupem nowego Volvo można wybrać Umowę Serwisową Volvo
2017-12-02
Jeżeli wraz z zakupem nowego Volvo klient zdecyduje się zawrzeć Umowę Serwisową Volvo, zyska pewność, że odtąd jego auto będzie serwisowane w najlepszy możliwy sposób – przez przeszkolonych techników Volvo korzystających wyłącznie z oryginalnych części zamiennych.
Przeczytaj również:

Regularne przeglądy okresowe u dealera Volvo nie tylko pozwolą zachować samochód w idealnym stanie technicznym, ale zapewnią też utrzymanie wartości auta na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki jednorazowej opłacie pokrywającej koszty pierwszych trzech lub pięciu przeglądów przez najbliższe trzy lub pięć lat nie trzeba myśleć o kosztach serwisu. Można także rozszerzyć Umowę na części eksploatacyjne i cieszyć się beztroską, praktycznie wolną od dodatkowych kosztów, eksploatacją auta.

Przeglądy okresowe przeprowadzane są co 12 miesięcy lub co 30 000 km przebiegu (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej). Umowa Serwisowa Volvo przewiduje m.in. bezpłatne aktualizacje oprogramowania, przedłużenie usługi Volvo Assistance, kontakt z osobistym technikiem serwisowym i kompleksowy przegląd samochodu. Ponieważ przeglądy przeprowadzane są przez wyszkolonych techników, wyposażonych w fabryczne narzędzia oraz zaaprobowane przez Volvo płyny i części, klient ma pewność, że jego Volvo jest w najlepszej możliwej kondycji.

Jeżeli właściciel zdecyduje się sprzedać swoje Volvo przed upływem okresu obowiązywania umowy, pozostałe przewidziane usługi automatycznie przechodzą na nowego właściciela, zwiększając w ten sposób wartość auta przy odsprzedaży.
Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl