Awans Arkadiusza Nowińskiego w europejskich strukturach Volvo


Awans Arkadiusza Nowińskiego w europejskich strukturach Volvo
2019-09-30
1 listopada Arkadiusz Nowiński obejmie stanowisko Head of EMEA Offer & Launch. Polak będzie odpowiedzialny za ważne z biznesowego punktu widzenia obszary w 66 krajach Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu.

Praca na nowym stanowisku z pewnością będzie absorbująca. Polak będzie odpowiadał za strategię cenową, ofertę pojazdów i akcesoriów, a także produktów finansowych. Najambitniejszym zadaniem czekającym go w nieodległej przyszłości będzie wprowadzenie elektrycznych modeli Volvo na rynkach trzech kontynentów.


- Bardzo cieszę się z mojego awansu, ale nie byłby on możliwy bez ciężkiej pracy mojego zespołu i całej sieci dealerskiej. Gdy obejmowałem kierowanie Volvo Car Poland sprzedaż na poziomie 10 000 aut rocznie wydawała się czystą abstrakcją. Osiągnęliśmy go rok temu, czyli dwa lata przed zakładaną datą. Zdobyte przeze mnie doświadczenia będę wykorzystywał do dalszego umacniania pozycji Volvo Cars, ale tym razem nie tylko w Polsce, ale aż w 66 krajach - powiedział Arkadiusz Nowiński.

Kariera Aradiusza Nowińskiego w Volvo rozpoczęła się w 2004 r. Od 2007 roku był Finance Managerem, a w drugiej połowie 2008 roku objął kierownictwo nad Volvo Auto Polska (dziś Volvo Car Poland). Prywatnie jest ojcem czwórki dzieci i pasjonatem sportu. Uprawia kolarstwo szosowe, żeglarstwo, narciarstwo. Wraz z otrzymaniem awansu stanie się pierwszym Polakiem, który obejmie w Volvo tak wysokie stanowisko.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl