Volvo znów wypożyczy choinki


Volvo znów wypożyczy choinki
2019-09-30
Nie ma to jak żywa choinka na święta. Doskonale wie o tym Volvo, które po raz trzeci uruchomi wypożyczalnię świątecznych drzewek.

Pachnąca igliwiem i żywicą oraz ciesząca oko swoja nieregularnością żywa choinka to najlepsza ozdoba mieszkania podczas Świąt Bożego Narodzenia. Drzewka wcale nie trzeba kupować, a potem wyrzucać. Volvo będzie je wypożyczać. W przedstawicielstwach szwedzkiej marki stanie się to możliwe już po raz trzeci. Jak to działa?

Przeczytaj również:

Usługę wypożyczenia choinki w donicy oferują firmowe salony Volvo. Osoba, która chce skorzystać z takiej oferty, musi zgłosić się na kilka dni przed świętami (w 2018 r. było to od 17 do 22 grudnia) i wpłacić stosunkowo niewielką kwotę. Ostatnio było to 55 zł. W domu o drzewko należy dbać i zwrócić je do salonu Volvo tuż po nowym roku.

W 2018 r. terminem tym był 5 stycznia. Zwrócona choinka zostanie zasadzona w lesie. Co ważne, do każdej zwróconej choinki importer dorzuca dziesięć, więc przyroda zyskuje w naprawdę zauważalny sposób.

Jak przekonuje Volvo, wybór żywej choinki to najlepsze wyjście na święta. Tych sztucznych w zasadzie nie da się niestety objąć procesem recyklingu. To efekt bardzo silnego połączenia metalowych drutów z plastikiem imitującym naturalne igły.

Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl