Volvo Selekt na piątkę!


Volvo Selekt na piątkę!
2018-10-30
W dniu 25 października w salonie Scandinavia Auto w Lublinie miała miejsce uroczystość przekazania 5555 samochodu używanego Volvo Selekt. Autem tym był model V40 Cross Country T3 Drive-E Ocean Race
Przeczytaj również:

W uroczystym wydaniu Selekt 5555 uczestniczył przedstawiciel Volvo Car Poland, Pan Jacek Giec, opiekujący się na co dzień marką Volvo Selekt, pracownicy Scandinavia Auto pod przewodnictwem Mariusza Łukasiewicza, Kierownika Sprzedaży i Izabeli Grodek odpowiedzialnej za marketing oraz zaproszeni dziennikarze lokalnych mediów. Całość wydarzenia została uczczona tradycyjną lampką szampana oraz wspaniałym okolicznościowym tortem Volvo Selekt 5555!

Kluczyki do samochodu wręczył Piotr Cymek – Doradca Handlowy a szczęśliwym nabywcą Volvo Selekt numer 5555 był Pan Mariusz Olbromski z Lublina, który powiedział m.in.:

Była to dla mnie wielka niespodzianka, kiedy dowiedziałem się, że to właśnie ja jestem nabywcą tego jubileuszowego auta. Nie jest to pierwsze Volvo w mojej karierze kierowcy, poprzednio jeździłem modelem V60. Teraz zdecydowałem się na nieco mniejszą V40 Cross Country, ale już zaczynam wybiegać myślami do kolejnego auta, którym z całą pewnością będzie XC40.
Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl