Rok 2017 był bardzo ważny dla Volvo


Rok 2017 był bardzo ważny dla Volvo
2018-04-30
Ubiegły rok był dla Volvo bardzo ważnym rokiem. Oczywiście na pierwszym plan wysuwa się wprowadzenie na rynek nowych modeli samochodów.
Przeczytaj również:

W marcu świat ujrzał nowe Volvo XC60, wrzesień przyniósł pierwszego szwedzkiego przedstawiciela w segmencie małych SUV-ów – Volvo XC40. Razem z tym modelem wprowadzony został pierwszy tak szeroki pakiet usług Care by Volvo, który rewolucjonizuje tradycyjne podejście do posiadania samochodu.

Volvo Cars wzmocniło również swoją współpracę z kocnerem Geely Holding w obszarze współdzielenia technologii oraz zapewnienia oszczędności. Wynikiem tych zmian jest powstanie nowej spółki technologicznej Geely LYNK & CO, której 30% udziałów przejął szwedzki producent.

W 2017 roku Volvo Cars podpisało umowę z firmą Uber. Obejmuje ona zaopatrzenie Ubera w tysiące autonomicznych pojazdów bazowych w latach 2019-2021.

Ubiegły rok przyniósł również otwarcie nowego zakładu produkcyjnego w Stanach Zjednoczonych w Karolinie Południowej. Z taśm fabryki zjeżdżać będzie model S60 oraz następna generacja największego SUV-a Volvo XC90. Zakład to inwestycja na poziomie 1,1 miliarda USD, która stworzy ponad 4000 nowych miejsc pracy.
Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl