Wawa Taxi wprowadziła projekt wspierający środowisko


Wawa Taxi wprowadziła projekt wspierający środowisko
2018-03-20
Warszawska korporacja Wawa Taxi jako pierwsza w Polsce wprowadziła projekt, którego celem jest zakup nowych samochodów i wymiana ich co 6 miesięcy.

W efekcie, w istotny sposób wpłynie to na ochronę środowiska poprzez redukuję emisji spalin oraz uplasuje Wawę Taxi
w czołówce nowoczesnych korporacji taksówkowych (również w ujęciu światowym).

 

Wawa Taxi to warszawska korporacja z tradycjami, która od wielu lat oferuje profesjonalne usługi transportowe mieszkańcom Warszawy i okolic, jednocześnie angażując się w życie i problemy lokalnych społeczności. Korporacja wspomagała wiele fundacji i akcji charytatywnych w tym m.in. Obywatelską Fundację Pomocy Dzieciom w Warszawie. Regularnie wspiera także Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy m.in. przekazując pieniądze oraz bezpłatnie przewożąc jej uczestników.

 – Od lat słuchamy potrzeb naszych Klientów. Z tego względu nasza flota oferuje szeroki wybór samochodów, od 8 osobowych Peugeotów Traveller, po bogato wyposażone 7 osobowe C4 Grand Picasso, kończąc na Mercedesach klasy B i E, czyli typu Premium. To co istotne i niezwykle ważne, szczególnie teraz, kiedy jakość powietrza w Warszawie znacznie pogorszyła się,
postanowiliśmy, że nasze pojazdy nie będą starsze niż 6 miesięcy i po tym okresie będę wymieniane na nowe
– mówi Jolanta Kok - Prokurent. z Taxi. Wawa. Jesteśmy dumni z naszej floty,
a w szczególności z Mercedesów klasy E, które wyróżniają nas z pośród wszystkich korporacji taxi. Czarna limuzyna z żółtym kogutem na dachu to symbol nowoczesności,
zaawansowania technologicznego oraz luksusu
dodaje Pani Jolanta

Wprowadzenie zaawansowanych technologii umożliwiło również wdrożenie nowoczesnej i intuicyjnej aplikacji na urządzenia mobilne, dzięki której za pomocą jednego kliknięcia można zamówić taksówkę z dowolnego miejsca w mieście. Takie rozwiązanie w znaczący sposób skraca czas rezerwacji taksówki, a także informuje klientów o okresie oczekiwania. Dodatkowo za jej pomocą można sprawdzić,
gdzie pojazd aktualnie się znajduje, a już niedługo także poznać koszt przejazdu.

Korporacja z tradycjami

Codziennie po ulicach Warszawy jeździ 584 samochody oznaczone logo Wawa Taxi.

Wszyscy kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia licencyjne oraz stale podnoszą swoje kompetencje zawodowe poprzez cykliczne szkolenia, w tym również z zakresu komunikacji z klientem.

- Wiemy, że nasi klienci żyją szybko i często w stresie, dlatego robimy wszystko, by czas spędzony
w naszych taksówkach był komfortowy i spełniał ich najwyższe wymagania
zapewnia Pani Prokurent.

Wawa Taxi powstała z marzeń i pasji na początku lat 90. i od 20 lat idzie z duchem czasu stając się prekursorem większości innowacyjnych rozwiązań systemowych, obecnie wykorzystywanych w innych korporacjach taksówkowych i w firmach transportowych w całej Polsce.

Do dzisiaj firma kładzie olbrzymi nacisk na nowoczesne rozwiązania technologiczne,
umożliwiające łączenie przejazdów czy gwarancje stałych cen. Dodatkowo rozważa także stopniową wymianę floty na pojazdy elektryczne tak, aby cała była zasilana w pojazdy typu „no emission”.

Wawa Taxi to nie tylko przejazdy, ale też usługi m.in. zakupy, drobny assistance czy pomoc
w dostarczeniu przesyłek. To również niezawodny parter dla klientów B2B, którzy doceniają
ją za nowoczesne, zróżnicowane i elastyczne formy rozliczeń np. karty, vouchery, evouchery,
czy przejazdy czasowe.

Korporacja Wawa Taxi to nie tylko dbałość o Klienta, ale również miłe oraz profesjonalne środowisko pracy dla kierowców, których zaprasza do współpracy.

Taksówki Wawa Taxi można zmówić dzwoniąc pod nr 22 333 4444.

 

Więcej na: www.wawataxi.pl/


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl