Carsson 4 startup


Carsson 4 startup
2017-08-20
Brak zdolności kredytowej i krótki czas istnienia na rynku – to najczęstsze problemy z którymi borykają się starupy. Crsson Car Rental wychodzi naprzeciw potrzebom początkujących przedsiębiorców i minimalizuje formalności związane z wynajmem auta.

Dzięki temu można korzystać z samochodu już w dniu podpisania umowy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie InfoMoto.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

W dzisiejszych czasach funkcjonowanie młodych firm to przede wszystkim intensywne spotkania z potencjalnymi kontrahentami. Ciągłe wyjazdy, rozmowy, negocjacje.

Młodzi przedsiębiorcy często mają kłopot ze zbudowaniem własnej floty aut. Wielokrotnie jest to spowodowane piętrzącymi się wymogami formalnymi, przez które początkujący biznesmen nie jest w stanie przebrnąć. Właśnie dlatego Carsson Car Rental stworzył ofertę dla Startup’ów.

Zakup firmowego auta to droga przez mękę. Spotkania z doradcami, umowy, papiery, zaświadczenia. Stos dokumentów rośnie, a samochodu jak nie było, tak nie ma. Młodzi przedsiębiorcy, rozpoczynający swoją przygodę z biznesem, często spotykają się z oporem banków przed udzieleniem im kredytu. Ale jak ma funkcjonować firma, jeśli już na starcie ma kłopot z dotarciem do klientów? To właśnie z myślą o młodych i przedsiębiorczych osobach, które są dopiero na etapie rozwoju własnego biznesu, powstała oferta Carsson dla startupów. Dzięki uproszczonej procedurze weryfikacji, istnieje możliwość korzystania z auta już w dzień podpisania umowy.

Zastanawiasz się, czy samochód jest Ci potrzebny na co dzień, czy tylko okazjonalnie? Bogata oferta Carsson Car Rental to szeroki wachlarz możliwości, a umowa i deklarowany czas korzystania z auta są na tyle elastyczne, że możesz je przedłużać z miesiąca na miesiąc, bez obawy utraty środka transportu.

Zakup służbowego samochodu to nie tylko droga przez procedury nałożone przez banki. To także coroczny przegląd okresowy oraz ubezpieczenia kupionego auta.

Wynajmując samochód w Carsson Car Rental for StartUp nie musisz martwić się o opłacenie ubezpieczenia i przeglądu okresowego. Nie ponosi się dodatkowych kosztów wynikających z posiadania auta. Wystarczy, że wypełni się uproszczony wniosek i można cieszyć się jazdą luksusowym i bezpiecznym samochodem.

- Chcemy wyjść naprzeciw potrzebom młodych przedsiębiorców – mówi Paweł Reczyński, członek zarządu Carsson Car Rental. – Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na uproszczone metody weryfikacji przy wynajmie aut w Carsson. Wiemy, jak ważne jest dotarcie do klienta i zdajemy sobie sprawę z tego jak wyglądają procedury bankowe, które często zamykają drogę startup’owcom – wyjaśnia Reczyński i dodaje: - Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć młodych przedsiębiorców i udostępnić im auta już w dzień podpisania umowy.

Kupując służbowe auto musisz podjąć decyzję na jaką markę i model samochodu się zdecydować. Jest to decyzja długofalowa. Należy także liczyć się z kosztami obowiązkowych opłat wynikających z posiadania samochodu. Korzystając z bogatej oferty Carsson Car Rental nie traci się czasu i energii na poszukiwania najkorzystniejszych ofert. Wszystkie formalności bierzemy na siebie.

www.carsson.pl/pl/startupy


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl