Carsson z kierowcą


Carsson z kierowcą
2017-08-20
Dla wszystkich tych, którzy organizują rodzinną uroczystość i chcą zapewnić swoim gościom transport z lotniska, dworca czy domu Carsson Car Rental przygotował ofertę wynajmu auta wraz z kierowcą.

- Zdając sobie sprawę z tego, że zorganizowanie transportu dużej liczby ludzi przez osobę indywidualną jest kłopotliwe, zdecydowaliśmy się na zaaferowanie wynajmu auta z wykwalifikowanym kierowcą – mówi Paweł Reczyński i dodaje: - Do dyspozycji naszych klientów oddajemy samochody na najwyższym poziomie prowadzone przez naszych najlepszych kierowców. Nasi pracownicy to kierowcy z wysoką kulturą osobistą, znający języki obce. Na życzenie klientów możemy także zorganizować zwiedzanie z przewodnikiem.

Wybierasz się na wakacje? Zacznij je już w momencie zamknięcia drzwi. Nie martw się tym, gdzie zaparkujesz samochód na lotnisku. Kierowca, który przyjedzie po Ciebie i Twoich bliskich zajmie się Wami od drzwi Waszego domu do samego lotniska.

Wynajęcie auta z kierowcą jest też idealnym rozwiązaniem dla firm organizujących spotkania biznesowe i potrzebujących transportu dla wymagających kontrahentów. Carsson Car Rental z kierowcą to oferta zapewniająca transport z lotniska, dworca czy hotelu. Zapewnij swoim klientom podróżowanie na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o ofertach na: www.carsson.pl


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl