Nowa wyczynowa e-hulajnoga z 350W silnikiem – Rider w wersji RS Sport


Nowa wyczynowa e-hulajnoga z 350W silnikiem – Rider w wersji RS Sport
2021-05-11
Hulajnoga Rider RS Sport to propozycja dla miłośników ekstremalnych doznań. Ten e-pojazd dla dorosłych i młodzieży, dzięki 8,5-calowym kołom i kątem natarcia do 15°, pozwala na szybsze i bezpieczniejsze pokonywanie wzniesień. Dostępny jest m.in. u oficjalnego dystrybutora - 4cv oraz mediamarkt.pl.

Z raportu stowarzyszenia Mobilne Miasto wynika, iż UTO, czyli urządzenia osobistego transportu, pomogą rozwiązywać problemy korków, zagęszczenia ruchu oraz zanieczyszczenia powietrza – tak uważa zdecydowana większość biorących udział w badaniu Polaków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom entuzjastów mobilnego poruszania się po mieście, firma 4cv wprowadziła do swojej oferty nowy model elektrycznej hulajnogi – Rider RS Sport. 

Pojazd charakteryzuje się wyjątkowo solidnym wykonaniem. Mocna rama może udźwignąć nawet do 120 kg, a duże, 8,5-calowe pompowane koła zapewniają jeszcze lepszy niż dotychczas komfort jazdy oraz dają możliwość łatwiejszego, szybszego i przede wszystkim łatwiejszego pokonywania wzniesień do 15° nachylenia. Wbudowany tempomat pozwala zaoszczędzić energię, a także, w razie potrzeby, odpocząć zmęczonym dłoniom. 

Maksymalna prędkość urządzenia to 25 km/h – pozwala ją osiągnąć serce hulajnogi, którym jest 350W silnik. Na jednym ładowaniu baterii, które trwa od 4 do maksymalnie 5 godzin, można pokonać dystans 25 km. 

Hulajnoga Rider RS Sport jest dostępna w kolorze czerwonym i żółtym. Znaleźć ją można m.in. w sklepie Media Markt w cenie 2398 zł.

  https://mediamarkt.pl/sport-i-rekreacja/hulajnoga-elektryczna-rider-rs-sport-czerwony


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dominika.baranowska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl