Premiera hulajnogi elektrycznej Fiat 500X-F12 na polskim rynku


Premiera hulajnogi elektrycznej Fiat 500X-F12 na polskim rynku
2021-08-04
To urządzenie dla wszystkich, którzy zwracają uwagę na design i możliwość poruszania się na długich dystansach. Najważniejszą cechą, która odróżnia model F12 od innych hulajnóg są bardzo duże, 12-calowe pompowane koła oraz akumulator o pojemności aż 15Ah.

FIAT 500X-F12 to największy z dotychczasowych modeli pojazdów marki Fiat. Duże, bo aż 12-calowe, pompowane koła, pozwalają nie tylko korzystać z niego na praktycznie każdym podłożu. Dają również o wiele większą przyczepność oraz zapewniają bardzo dobrą amortyzację. To wszystko w znacznym stopniu zwiększa komfort użytkowania urządzenia. 

Sercem e-hulajnogi jest nowoczesny, zintegrowany z reduktorem silnik 250W, który pozwala rozwinąć prędkość do 25 km/h. Od innych odróżnia go niespotykany w innych urządzeniach moment obrotowy aż 37.0 Nm, podczas gdy typowa wartość dla hulajnóg to zaledwie 18.4 Nm. Nowością jest także bardzo pojemny akumulator 15Ah, dzięki któremu na jednym ładowaniu baterii, trwającym maksymalnie 10 godzin, pokonamy trasę nawet do 55 km. 

Składana hulajnoga waży 20 kg i udźwignie do 120 kg. Pojazd został wyposażony w przedni i tylny hamulec tarczowy, pełne oświetlenie przód i tył oraz sygnalizację hamowania. Tak jak wszystkie wersje e-hulajnóg producenta, FIAT 500X-F12 nawiązuje swoim wyglądem do znanego i lubianego Fiata 500 – kultowego, włoskiego samochodu. Minimalistyczny design i przemyślana kolorystyka hulajnogi są więc kwintesencją włoskiego stylu. 

Hulajnoga FIAT F500X-F12 jest dostępna w kolorze czarnym w cenie 2499 złotych. Znaleźć ją można m.in. na euro.com.pl oraz mediaexpert.pl


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dominika.baranowska

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~stacjakontrolicel.pl, 2021-08-30 14:31:33

    Hulajnogi są świetne, ale pamiętajmy o bezpieczeństwie. Kask i wyznaczone trasy.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl