Zakończenie sezonu motocyklowego 2018 w Porcie Łódź


Zakończenie sezonu motocyklowego 2018 w Porcie Łódź
2018-10-04
7 października Port Łódź gościł będzie motocyklistów z Łodzi i regionu łódzkiego, którzy na Patio Centrum hucznie zakończą tegoroczny sezon motocyklowy.

Wydarzenie uświetnią swoją obecnością goście honorowi – Prezydent Miasta Łodzi, Pani Hanna Zdanowska oraz Przewodniczący Rady Miejskiej, Tomasz Kacprzak.

Przeczytaj również:

Port Łódź zaprasza na event w niedzielę, 7 października, w godzinach 11:00 – 16:00 na Patio Centrum. Podczas wydarzenia odbędą się konkursy dla motocyklistów – a po każdym z nich – nastąpi uroczyste wręczenie nagród. Na miłośników jednośladów czeka też wielka atrakcja - symulator jazdy na motocyklu na jednym kole! Punktem kulminacyjnym eventu będzie wizyta Pani Prezydent Hanny Zdanowskiej, która o godzinie 12:00  wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej, oficjalnie zakończy sezon motocyklowy w Łodzi, a do nieba wypuszczonych zostanie mnóstwo kolorowych balonów! Port Łódź zaprasza uczestników imprezy także na poczęstunek - gorący żurek oraz pyszną kawę od IKEA. Wszystko to przy akompaniamencie jednego z najpopularniejszych polskich zespołów muzycznych, grających muzykę w stylu country-rock – Colorado Band!

Miłośnicy motocykli BMW będą mogli z kolei zobaczyć pokaz tych niezwykłych pojazdów na parkingu Centrum, a także spotkać się i wymienić doświadczeniami z innymi motocyklistami. Podczas eventu testowane będą również kaski motocyklowe, a uczestnicy w otrzymają okolicznościowe naklejki.

Organizatorkami zlotu są „Łódki na Kołach”, jedyna kobieca grupa motocyklistek w naszym regionie.

Nadesłał:

beyondpr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl