Szerokiej i… bezpiecznej podróży. Poznaj ofertę akcesoriów samochodowych od Netto


Szerokiej i… bezpiecznej podróży. Poznaj ofertę akcesoriów samochodowych od Netto
2019-12-30
Zima nadeszła i wiele osób już czeka na choćby kilkudniowy wypad za miasto. Warto zatem zaopatrzyć się w akcesoria samochodowe od sieci handlowej Netto. Sprawią, że podróż będzie nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim bezpieczna.

Zima wbrew pozorom stwarza wiele okazji do wyjazdów. Wiąże się to często z wielogodzinnymi podróżami. Doskonale znamy to wszyscy. A jeśli „na pokładzie" są dzieci to nawet krótki wypad za miasto staje się wyzwaniem. Zwłaszcza jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Najważniejsze jest bowiem to, aby szczęśliwie dotrzeć do celu. Z pomocą przychodzi sieć handlowa Netto, która w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi przygotowała bogatą i atrakcyjną ofertę akcesoriów samochodowych.

Don't panic. Organize

Podróż z rodziną warto zaplanować wcześniej. Każdy szanujący się kierowca zaczyna takie przygotowania od gruntownego posprzątania auta. W takim przypadku nieoceniony będzie odkurzacz samochodowy z funkcją kompresora (69 zł). Aby dodatkowo zabezpieczyć wnętrze przed zabrudzeniami warto zaopatrzyć się w pokrowce na siedzenia (69 zł), dywaniki samochodowe (35 zł) oraz matę do bagażnika (25 zł). Tych, którzy lubią być perfekcyjnie przygotowani do „trasy" z pewnością zainteresują dodatkowo lusterka martwego pola (15 zł), samochodowy rejestrator jazdy Mirror (49 zł) lub system parkowania z 4 czujnikami (59 zł).

Kiedy już ruszysz w drogę

Wielogodzinną podróż warto umilić prostymi rozwiązaniami, które poprawią nastrój i komfort jazdy. Jeśli planujesz wyjazd z dziećmi, bez wątpienia przydatne okażą się maty grzewcze: na fotel samochodowy (35 zł) oraz pasująca na fotelik dziecięcy (25 zł). W walce z zaparowanymi szybami pomocny może okazać się natomiast pochłaniacz wilgoci (39 zł), a kiedy zajdzie słońce - okulary do jazdy po zmroku (15 zł). Jako że zima to często niespodziewane opady śniegu i oblodzenia, w aucie nie może zabraknąć opasek śniegowych na opony (15 - 29 zł za komplet).

Oferta dostępna jest od 30 grudnia do wyczerpania zapasów.    


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedNacz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl