Komfort i bezpieczeństwo w podróży – akcesoria samochodowe od Netto


Komfort i bezpieczeństwo w podróży – akcesoria samochodowe od Netto
2020-07-16
Okres wakacyjny sprzyja częstym wyjazdom i podróżom. Obecnie jednym z bezpieczniejszych środków transportu jest samochód.

Aby podróż przebiegła pomyślnie i komfortowo, warto odpowiednio zadbać o auto i właściwie je wyposażyć. Przydatne akcesoria samochodowe znajdziesz w najnowszej ofercie sieci handlowej Netto.

Wybierając ten środek transportu, warto odpowiednio o niego zadbać i wyposażyć w przydatne akcesoria. Mata chłodząca na fotel, odkurzacz samochodowy czy czujnik parkowania z pewnością znajdą zastosowanie w niejednym aucie. Te i inne praktyczne sprzęty i dodatki są dostępne w sklepach Netto.

Samochodowy niezbędnik

Ruszając w podróż, warto zadbać o czystość auta również z zewnątrz, pamiętając szczególnie o reflektorach, a także lusterkach i szybach. Przyda się do tego myjka ciśnieniowa (199 zł) oraz polerka (169 zł). O wnętrze pozwoli zadbać odkurzacz (39 zł) wyposażony w trzy różne dysze do sprzątania na sucho i mokro. Bez wątpienia niezbędne w każdym aucie będą także klucz do kół (22 zł), podpory (59 zł), tester napięcia akumulatora (19 zł) czy kompresor (79 zł) z dużym i czytelnym wyświetlaczem cyfrowym, który pompuje standardową oponę samochodową w 3 minuty. Pod ręką warto mieć też narzędzie bezpieczeństwa (12 zł) z latarką LED, awaryjnym światłem sygnalizacyjnym, wybijakiem do szyb i nożem do przecinania pasów. Każde auto powinno być zaopatrzone również w trójkąt ostrzegawczy (11 zł), gaśnicę (25 l) i apteczkę pierwszej pomocy (22 zł). O najwyższe bezpieczeństwo podczas manewrowania i parkowania samochodem pomoże zadbać z kolei zestaw cofania - kamera z monitorem Tracer Rview S1 (149 zł), gwarantujące doskonałą widoczność przestrzeni za i dookoła auta. Miłośnicy technologii docenią również kamerę Tracer MobiMirror FHD (99 zł) pozwalającą na rejestrowanie wydarzeń na drodze. W przypadku wyjazdów w miejsca z utrudnionym dostępem do gniazdek elektrycznych przyda się samochodowy konwerter prądu (79 zł), umożliwiający bezproblemowe zasilenie, np. telefonu, telewizora, urządzeń audio, video lub AGD.

Wygoda podróżowania

Komfort, szczególnie podczas długiej podróży, pozwolą zapewnić zestaw pokrowców (79 zł) z trwałego materiału, pokrowiec ochronny (29 zł) lub mata ochronna na tylną kanapę (35 zł). Świetnym rozwiązaniem dla kierowcy będzie profilowana mata na fotel (39 zł), wspierająca odcinek lędźwiowy i podtrzymująca kark. Jazdę uprzyjemni też poduszka do masażu (24 zł) z regulowaną prędkością drgań. W przypadku doskwierających upałów, dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie maty chłodzącej (79 zł), która chłodzi ciało i zapewnia poczucie świeżości lub żelowej poduszki chłodzącej do siedzenia (39 zł). Przydadzą się także wentylator (44 zł) z możliwością zainstalowania na zagłówku przedniego fotela oraz wentylator podwójny (35 zł) z dwustopniową regulacją prędkości, umożliwiający chłodzenie zarówno kierowcy, jak i pasażera. Z kolei uporządkować bagaż główny oraz podręczny i zapewnić ład w samochodzie pomogą organizer (24 zł) do zawieszenia na oparciu fotela, organizer do bagażnika (22 zł)
z dużą przegrodą wewnętrzną oraz licznymi przegródkami i kieszeniami zewnętrznymi, a także siatka do bagażnika (17 zł).
Oferta ważna od 20 lipca do wyczerpania zapasów.    


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

RedNacz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl