Rekordowa flota Avis Polska


Rekordowa flota Avis Polska
2017-08-31
Wynajem samochodów staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Wśród klientów indywidualnych zainteresowanie ofertą wypożyczalni rośnie szczególnie w okresie wakacyjnym.

Według danych Avis, na szczycie listy ulubionych samochodów znalazły się auta z napędem na cztery koła, a w szczególności duże, komfortowe SUV-y. Polacy coraz chętniej wybierają także samochody luksusowe i marki premium. Firma AVIS w odpowiedzi na oczekiwania klientów wciąż rozwija i wzbogaca swoją flotę o nowe modele. Dziś liczy ona ponad 3 000 komfortowych aut,
a
liczba ta nadal rośnie. Samochody należące do Avis to najnowsze modele, a średni wiek wynajmowanych pojazdów nie przekracza 6 miesięcy, dzięki czemu są to auta bezawaryjne, co daje poczucie pełnej mobilności.  Wszystkie auta to najnowsze modele dobrych, zaufanych marek.

W ofercie mamy szeroką gamę modeli samochodów, od osobowych i limuzyn po vany i auta dostawcze. Często dzięki ścisłej współpracy z producentami samochodów wprowadzamy do wynajmu samochody, które są nowościami na rynku. W tym roku zakupiliśmy m. in. Audi A4, Volkswagen Passat Comfortline, a także Volvo V90 luksusowego Jaguara XF, F-Pace czy Land Rover Discovery   powiedział Radosław Lesiak, Dyrektor Avis Polska.

Wielkość floty i rozbudowana sieć wypożyczalni to nie jedyne zalety firmy. W Avis Polska cały czas poszerzana jest oferta. Firma zapewnia wynajem krótkoterminowy jak i rozwiązanie Avis Flex, czyli wynajem na ponad 30 dni. Ci dla, których ważny jest komfort mogą w ramach serwisu Avis Chauffeur Drive wynająć samochód z kierowcą. Ponadto od 2015 w Avis można wypożyczyć najnowsze modele samochodów marki Toyota z silnikiem hybrydowym. Ekonomiczne auta to propozycja dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz ukłon firmy w stronę środowiska naturalnego.

Nadesłał:

Weber Shandwick

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl