Rośnie popularność wynajmu aut użytkowych


2017-11-08
Rynek pojazdów dostawczych cały czas się rozwija. Powiększa się też oferta firm wynajmujących samochody, które coraz częściej proponują swoim klientom auta użytkowe.

Firma Avis, jedna z najbardziej znanych i największych na świecie firm rent a car, obejmuje pojazdy dostawcze o ładowności od 650 do 1450 kilogramów i kubaturze od 3,5 do 17,0 m3.

Przeczytaj również:

Gama samochodów dostawczych należących do Avis to przede wszystkim marki sprawdzone
i niezawodne w każdej sytuacji.
W skład floty wchodzą m. in. następujące modele pojazdów: Opel Movano L3H2 2.3 TDCI, Opel Movano L3H3 2.3 TDCI, Opel Movano L4H3 2.3 TDCI, Opel Vivaro, Nissan NV 200. Przeciętny wiek pojazdów nie przekracza 8 miesięcy, zaś same pojazdy podlegają cyklicznej kontroli technicznej w autoryzowanych stacjach obsługi. Jest to związane z realizacją podstawowych zasad firmy, której motto brzmi „We try harder”, co oznacza, że Avis zawsze dokłada wszelkich starań, aby serwis był w pełni satysfakcjonujący dla wszystkich klientów, co w przypadku aut dostawczych przejawia się ich doskonałym stanem technicznym.

Firma zapewnia możliwość wynajmu godzinowego aut, jak i najmu krótkoterminowego od 1 do 30 dni oraz wynajmy średnioterminowe powyżej 1 miesiąca. W cenę wynajmu aut wliczony jest pakiet ubezpieczeń, a wszystkie samochody od momentu wynajmu objęte są programem 24-godzinnego Avis Assistance, gwarantującym natychmiastową pomoc w przypadku zdarzeń losowych. Wypożyczalnia oferuje również możliwość zawarcia umowy wynajmu samochodów dostawczych bez limitu kilometrów, aby jeszcze lepiej dopasować do oczekiwań naszych klientów.

***

O Avis:

Avis Car Rental działa od 1946 roku. Jest jedną z najbardziej znanych i największych na świecie marek wypożyczalni samochodów z około 5 500 oddziałami w ponad 170 krajach. Avis szczyci się długą historią innowacji w branży wynajmu samochodów i jest jedną z czołowych marek pod względem lojalności klientów. Avis jest własnością Avis Budget Group, Inc., która działa i licencjonuje swoją markę na całym świecie. Oddział Avis w Polsce funkcjonuje od 1991 roku. Więcej informacji pod adresem: www.avis.pl  

Nadesłał:

Weber Shandwick

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl