Mio wspiera kolarzy z 72D Windsport Team powered by Oshee


2018-04-20
Sezon rowerowy zaczął się z początkiem wiosny, ruszyły treningi, wyścigi i imprezy plenerowe dla cyklistów. Mio, zainspirowane wszędzie obecnymi jednośladami, postanowiło wesprzeć grupę kolarską 72D Windsport Team powered by Oshee z Krakowa, przyczyniając się tym samym do popularyzacji kolarstwa.

Przeczytaj również:

W ramach współpracy marka Mio przekaże grupie nawigacje rowerowe z serii Cyclo, które pomogą członkom zespołu w treningach, w sprawniejszym ustalaniu tras przejazdów, nawigowaniu oraz monitorowaniu wyników. Producent urządzeń udzieli także wsparcia finansowego, które będzie wykorzystane przez członków grupy w bieżących działaniach i podczas organizowania wydarzeń czy też wyścigów.

Grupa 72D rozpoczęła komunikowanie o współpracy w mediach społecznościowych, przy okazji wyjazdu treningowego do Hiszpanii w kwietniu bieżącego roku.

Logo Mio pojawi się już niedługo na koszulkach sportowych i casualowych kolarzy, na rowerach, a także materiałach graficznych zamieszczanych w mediach, prezentowanych na imprezach plenerowych i innych wydarzeniach.

Team 72D to krakowska grupa kolarska zajmująca się kolarstwem górskim MTB i szosowym. Głównym jej celem jest promocja zdrowego trybu życia oraz sportów rowerowych w Polsce. Do grupy należy przeszło 50 cyklistów amatorów, którzy biorą udział w licznych wyścigach, zawsze w charakterystycznych barwach klubu. Dzięki temu 72D jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych teamów kolarskich w Polsce. Jego twarzą jest Tomasz Marczyński – zawodowy cyklista, wielokrotny Mistrz Polski w kolarstwie szosowym, zwycięzca dwóch etapów Vuelta a España w 2017 roku. Oprócz startu w zawodach, do aktywności grupy należy m. in. organizowanie treningów otwartych, prowadzenie szkółki dla młodzieży oraz samodzielne organizowanie wyścigów rowerowych.

 

MiTAC International Corporation — informacje

MiTAC International Corp. zostało założone w 1982 roku i rozpoczęło swoją działalność w Hsinchu Science Park (HCSP), na Tajwanie. Od tej pory MiTAC rozwinęło się w międzynarodową organizację, która oferuje usługi z następujących dziedzin: produkcja systemów elektronicznych (ESM), zintegrowane zarządzanie rozwojem i produkcją (JDM), produkcja sprzętu dla firm zewnętrznych (ODM) oraz produkcja urządzeń dla marek własnych (OEM i OPM). MiTAC posiada także takie globalne marki jak Mio, Magellan, Navman oraz TYAN, zajmuje się również dystrybucją urządzeń GPS oraz serwerów na całym świecie. Firma tworzy też rozwiązania i produkty dla technologii „chmury”. Przedstawicielstwa MiTAC znajdują się na całym świecie, a firma zatrudnia obecnie 9 000 pracowników w skali globalnej. Bogate doświadczenie MiTAC umożliwia dostarczanie produktów i usług dopasowanych dokładnie do potrzeb jej klientów.

Więcej informacji na temat firmy i jej produktów znajduje się pod adresem www.mio.com/pl

Nadesłał:

MCConsultants

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl