Trzeci rok gwarancji od Mio


Trzeci rok gwarancji od Mio
2018-08-03
1 sierpnia br. rusza nowa promocja Mio – przy zakupie wybranych wideorejestratorów, nawigacji samochodowych i urządzeń typu ,,combo”, producent daje możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji o kolejne 12 miesięcy.

Oznacza to, że użytkownicy przez 3 lata mogą w przypadku awarii zwrócić lub wymienić swój sprzęt Mio na nowy. Akcja potrwa do 30 września 2018 roku.

Przeczytaj również:

Jak przedłużyć gwarancję?

Aby skorzystać z promocji należy prawidłowo wypełnić formularz, który znajduje się na stronie www.miocashback.pl. Następnie dołączyć do niego kopię dowodu zakupu – paragonu lub faktury VAT. Po zweryfikowaniu zgłoszenia, klient otrzyma drogą mailową dokument potwierdzający dodatkowy, trzeci rok gwarancji na dane urządzenie. Gwarancja ta będzie działać na tej samej zasadzie, co normalna, z pełną ochroną w systemie ,,door to door”, w której producent ponosi wszystkie opłaty za odbiór wadliwego sprzętu i dostarczenie naprawionego do klienta.

Promocja obejmuje urządzenia zakupione od 1 sierpnia do 30 września br., natomiast zgłoszenia przyjmowane są do 15 października włącznie.

Gratka dla kierowców amatorów i zawodowców

Nowa promocja obejmuje popularne wśród kierowców wideorejestratory MiVue z serii C, które są najczęściej kupowaną rodziną kamer samochodowych na polskim rynku. Urządzenia te nagrywają obraz w doskonałej jakości, a do tego kuszą przystępną ceną. Jest wśród nich model C380 Dual, posiadający kamerę tylną w zestawie oraz inne, które doskonale spisują się jako świadek na drodze.

Wśród nawigacji, znalazły się takie modele, jak Spirit 7700, Spirit 8500 i inne, które proponują zawsze aktualne i sprawdzone trasy, a do tego ,,uczą się” stylu jazdy swoich użytkowników. Kierowców zawodowych może zainteresować np. model Spirit 8670 Truck, który posiada w standardzie oprogramowanie pozwalające na bezpieczne poruszanie się samochodów wielkociężarowych po drogach.

Warto też wspomnieć o urządzeniach ,,combo”, łączących nawigację GPS i wideorejstrator w jednym – seria MiVue Drive również została objęta promocją. Modele z tej grupy wspierają kierowcę w sprawnym dotarciu do celu i jednocześnie rejestrują wysokiej jakości filmy, mogące przydać się jako dowód w wyjaśnieniu przykrej sytuacji na drodze. Kierowcy ciężarówek i kamperów znajdą też coś dla siebie – MiVue  Drive 65 LM Truck, uwzględniający parametry pojazdu, pomagający bezpiecznie poruszać się po drogach.

Więcej szczegółów oraz pełen regulamin promocji można znaleźć na stronie http://www.miocashback.pl/.

Produkty objęte promocją:

·         MiVue C310

·         MiVue C320

·         MiVue C321

·         MiVue C325

·         MiVue C330

·         MiVue C335

·         MiVue C380 Dual

·         Spirit 7700 LM, FEU

·         Spirit 7700 LM, Poland

·         Spirit 7800 LM, FEU

·         Spirit 8500 Full Europe

·         Spirit 8670 Full Europe

·         Spirit 8670 Full Europe Truck

·         MiVue Drive 50 Full Europe LM (EEU)

·         MiVue Drive 55 LM FEU (EEU)

·         MiVue Drive 60 Full Europe LM (EEU)

·         MiVue Drive 65 Full Europe LM (EEU)

·         MiVue Drive 65 Full Europe LM TRUCK

Nadesłał:

MCConsultants

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl