Elektrownia Powiśle z detailingową myjnią ręczną Re:shine


2024-05-06
W Elektrowni Powiśle otwarto pierwszą w okolicy nowoczesną detailingową myjnię ręczną Re:shine.

Zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z usług kompleksowej pielęgnacji: od mycia, przez czyszczenie, po woskowanie. Myjni samochodowej przyświeca hasło „Make your car shine again”.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie InfoMoto.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Elektrownia Powiśle poszerza tenant mix. W kompleksie dawnej elektrowni miejskiej otwarto profesjonalną myjnię ręczną, specjalizującą się w detailingu. Za marką Re:shine stoi kilkunastoletnie doświadczenie praktyków z zakresu codziennej pielęgnacji lakieru i wnętrza oraz renowacji aut. Specjaliści skutecznie czyszczą i konserwują pojazdy, zapewniając im perfekcyjny wygląd i ochronę.

Klienci mogą skorzystać z usługi mycia samochodu z wykorzystaniem technologii ciśnieniowej, a także dokładnego sprzątania wnętrza auta z wykorzystaniem technik detailingowych, uwzględniających czyszczenie i impregnację tapicerki skórzanej i materiałowej. Proces pielęgnacyjny dopełniają różne warianty woskowania, zapewniające głębię koloru i połysk, efekt hydrofobowości oraz zabezpieczenie lakieru. Specjalną usługą jest również „niewidzialna wycieraczka Re:shine”, która tworzy powłokę o wysokich właściwościach hydrofobicznych, dzięki czemu pod wpływem pędu powietrza krople wody gładko spływają z szyb. Usługi kierowane są do właścicieli różnych aut, zarówno tych użytkowych, jak
i zabezpieczonych powłokami ceramicznymi lub foliami ochronnymi (PPF).

Lokalizacja myjni Re:shine w obiekcie handlowo-usługowym zapewnia komfort korzystania z usługi
– klienci mogą pozostawić samochód w rękach specjalistów i w tym czasie skorzystać z oferty Elektrowni Powiśle. W najbliższym czasie planowane jest również uruchomienie usługi door-to-door, w ramach której pracownicy Re:shine odbiorą auto ze wskazanego miejsca parkingowego, a po wykonanej usłudze odstawią pojazd na miejsce.

Myjnia samochodowa Re:shine w Elektrowni Powiśle zlokalizowana jest na parkingu na poziomie -1 (wjazd od ul. Leszczyńskiej). Dla wygody klientów wprowadzona została możliwość zapisania się na wizytę przez Booksy.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WSRE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl