Przygotowanie do sezonu rowerowego: bike days w Elektrowni Powiśle


Przygotowanie do sezonu rowerowego: bike days w Elektrowni Powiśle
2024-04-16
Wczesna wiosna to idealny moment na przygotowanie do sezonu rowerowego.

W dniach 18-20 kwietnia każdy, kto przyjedzie do Elektrowni Powiśle jednośladem, będzie mógł skorzystać z usług bezpłatnego profesjonalnego serwisu rowerowego i wsparcia wykwalifikowanych mechaników Roadbike.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie InfoMoto.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Wraz z rozkwitem wiosny rozpoczyna się sezon rowerowy. Choć są tacy, którzy na jednośladzie jeżdżą przez cały rok, wiele osób wsiada jednak na rower dopiero wtedy, gdy robi się cieplej i pogoda sprzyja przyjemnym podróżom zarówno w warunkach terenowych, jak i miejskich.

Każdy rower wymaga profesjonalnego przeglądu stanu technicznego przynajmniej raz w roku, a po zimie potrzebuje szczególnej pielęgnacji. O odpowiednie przygotowanie jednośladów do sezonu zadbają profesjonaliści z Roadbike, którzy w dniach 18-20 kwietnia (czwartek-sobota) w godzinach 12:00-18:00 będą czekać w Elektrowni Powiśle na placu od ul. Dobrej.

W ramach bezpłatnego serwisu, rowerzyści będą mogli skorzystać z kontroli ogólnego stanu roweru, sprawdzenia i smarowania napędu, regulacji przerzutek, hamulców i sterów, a także innych istotnych czynności, takich jak sprawdzanie połączeń śrubowych, uzupełnienie ciśnienia w oponach czy czyszczenie roweru. W razie konieczności, będzie także możliwa wymiana linek i pancerzy.

Aby skorzystać z bezpłatnego serwisu, wystarczy dokonać zakupów w Elektrowni za min. 50 zł w dniach 18-20 kwietnia i przedstawić paragon. Jedna osoba może oddać do serwisu jeden rower. Liczba miejsc jest ograniczona.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

WSRE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl