E-learning: wykłady na prawko w domu


E-learning: wykłady na prawko w domu
2014-07-03
Wygoda, elastyczność, oszczędność czasu, czyli e-learning. Co to takiego? Nic innego, jak wykłady na prawo jazdy bez wychodzenia z domu. Taką innowację wprowadził Ośrodek Szkolenia Kierowców Autokurs z Raciborza.

Wystarczy urządzenie ze stałym dostępem do internetu, a część teoretyczną kursant zrealizuje w wygodnym dla siebie miejscu i porze.

Dotąd cały kurs na prawo jazdy, czyli część teoretyczna i praktyczna odbywała się w siedzibie szkoły nauki jazdy. Osoba, która chciała uzyskać prawo jazdy musiała najpierw zaliczyć część teoretyczną, biorąc udział w  grupowych wykładach w placówce, a następnie uczyła się praktyki jeżdżąc po mieście.  – Sporo kursantów kosztowało to wiele wyrzeczeń.  Jedni wcześniej zwalniali się z pracy, szkoły,  inni prosili o urlop. Dlatego postanowiliśmy  możliwie jak najbardziej udogodnić naszym przyszłym klientom realizowanie  kursów na prawo jazdy. Wprowadziliśmy e-learning – mówi Ewa Wojciechowska, współwłaścicielka OSK Autokurs. 

E-learning to zajęcia teoretyczne odbywające się przez internet w miejscu i o czasie dogodnym dla kursanta.  – Wystarczy mieć stały dostęp do sieci, a część teoretyczną kursu można zaliczyć nawet w 3 dni –zapewnia Ewa Wojciechowska.

Taki tryb nauki sprawdził się już w wielu polskich ośrodkach szkolenia kierowców. W Raciborzu systemem e-learning kurs na prawo jazdy na wszystkie kategorie można zrobić tylko w Autokursie.

- To naprawdę bardzo wygodna metoda. Dzięki nauce w domu  kursant oszczędza  czas i pieniądze na dojazdy. Ponadto pracujemy swoim trybem. Oczywiście, każda osoba decydująca się na taką formę przygotowania do egzaminu, dodatkowo może uczęszczać na wykłady stacjonarne, oraz indywidualne konsultacje  – podsumowuje E. Wojciechowska.  Po uzyskaniu dostatecznej wiedzy z zakresu ruchu drogowego, w placówce odbywają się zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Następnie kursant podchodzi do egzaminu wewnętrznego, jeśli zda go pomyślnie, może uczyć się praktycznej jazdy w ruchu drogowym, a następnie przystąpić do egzaminu państwowego.  

***
Ośrodek Szkolenia Kierowców Autokurs s.c.
www.autokurs.com.pl
www.facebook.com.pl/OSKAutokursWojciechowscy


Szkoła nauki jazdy oferująca kursy w kat. A, B, BE, C, CE, D, DE, T, a także badania psychologiczne, kwalifikację wstępną oraz szkolenia okresowe.

***
Ewa Wojciechowska
OSK Autokurs s.c.

ul. Ogrodowa 23/2
47-400 Racibórz
tel. 603 755 061

Justyna Korzeniak
Adventure Media s.c. Agencja Public Relations

www.adventure.media.pl
ul. Stefana Batorego 7
47-400 Racibórz
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70

 


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Adventure Media

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl