ZLOT MOTORYZACYJNY „END OF SEASON” W BROWARZE OBYWATELSKIM W TYCHACH


ZLOT MOTORYZACYJNY „END OF SEASON”  W BROWARZE OBYWATELSKIM W TYCHACH
2020-08-27
W najbliższą sobotę 29 sierpnia w Browarze Obywatelskim w Tychach odbędzie się charytatywny zlot motoryzacyjny „End od Season”. Będzie można zobaczyć nietuzinkowe samochody, wziąć udział w konkursach i wspomóc leczenie miłośnika motoryzacji Wojtka, który zbiera fundusze na zakup protezy nogi.

W sobotę 29 sierpnia, w Browarze Obywatelskim w Tychach fani pięknych aut będą mieli okazję w fantastyczny i nietuzinkowy sposób zakończyć sezon i pożegnać lato. Tego dnia, w godz. 1-18.00 odbędzie się zlot motoryzacyjny, na który zjadą niesamowite bryki. Wiele z nich stanie do konkursów w 4 kategoriach: Najładniejsze Car Audio, Wydech, Gleba, Fura Zlotu. Odbędzie się też pokaz Car Wrapingu organizowany przez firmę „Auto Fan Jaworzno”. Ponadto w trakcie imprezy wolontariusze z puszkami będą zbierać pieniądze dla miłośnika motoryzacji Wojtka, które przeznaczy na zakup protezy nogi. Wojtek pokaże także Fiata UNO 1,4 Turbo swego projektu.

Plan Zlotu:

Godzina 11:00 - rozpoczęcie

Godzina 12:30 - konkurs „Wydech”, prezentacja aut oraz klubów

Godzina 14:30 - konkurs „Gleba”

Konkurs „FURA ZLOTU” i „Car audio” w trakcie trwania zlotu

Godzina 16:00 - ogłoszenie wyników

Godzina 16:30 - rozdanie nagród

Godzina 17:00 - wyjazd uczestników

Godzina 18:00 - zakończenie zlotu

 

Zlot motoryzacyjny „End of Season” jest organizowany przez Browar Obywatelski, RPM-Club oraz Klub Projekt Tuner’s.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl