Wyróżnij się z tłumu! Abarth 595 Pista


Wyróżnij się z tłumu! Abarth 595 Pista
2018-06-12
Abarth udowadnia, że w motoryzacji połączenie przyjemnego z pożytecznym wciąż jest możliwe – wystarczy spojrzeć na odświeżoną „pięćsetkę”, aby wiedzieć, że mamy do czynienia z prawdziwą petardą!

Poczuj się jak na torze

Co wyróżnia model Pista od wcześniejszych osiągnięć Abartha? To nie tylko możliwości, jakie tkwią pod maską, ale także fakt, że jego wygląd można dopasować do własnego, unikatowego stylu. O to przede wszystkim chodziło twórcom – chcąc zaskoczyć nowatorskim podejściem do tworzenia samochodów szybkich i oryginalnych, zaproponowali nową wersję osławionej już „pięćsetki”.

Abarth 595 Pista to maszyna zaopatrzona w silnik 1.4 Turbo T-Jet z czterema cylindrami, który gwarantuje moc 160 KM i możliwość rozpędzenia się do setki w nieco ponad 7 sekund. Najwięcej możliwości pokazuje na prostych drogach rodem z torów wyścigowych – tym niewielkim autem rozpędzisz się do 218 km/h! Poczujesz wiatr we włosach, a ponadto weźmiesz udział w prawdziwej sportowej rywalizacji.

Przeczytaj również:

Stwórzcie jedność

Mocny silnik i wyjątkowe możliwości jezdne to jedno. Tym, co wyróżnia Abartha 595 Pista spośród innych samochodów tej półki, jest przede wszystkim… wygląd. Zadziorna sylwetka wystarczy, aby wyróżnić się z tłumu – jest na tyle unikatowa, że nikt nie ośmieli się pomylić jej z czymś innym. To także celowe nawiązanie do wyścigowej przeszłości modelu.

Samochód naszpikowany jest emblematami oraz wyróżnikami z czasów swojej świetności. Mowa tu m.in. o wydechu Record Monza z czterema końcówkami (działającym w podwójnym trybie pracy), klamach o tytanowym wykończeniu, a także 17-calowych czarnych matowych obręczach kół. Wygląd wnętrza również nie pozostawia wątpliwości – to auto stworzone do dynamicznego pokonywania zakrętów, a zarazem spełniające wymogi komfortowego i przestronnego samochodu do codziennej jazdy. Wystarczy zająć miejsce w sportowym fotelu, chwycić pokrytą skórą kierownicę i oddać się przyjemności z prowadzenia tego niezwykłego samochodu.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl