Wypożyczalnia autolawet w Warszawie


Wypożyczalnia autolawet w Warszawie
2017-12-28
Pilnie potrzebujesz autolawety do przetransportowania samochodu lub jakiejś maszyny? Nie ma najmniejszych problemów, ponieważ nasza oferta z pewnością powinna Cię zadowolić.

Stłuczka, awaria, a może potrzeba sprowadzenia auta z zagranicy? Powodów do skorzystania z autolawety może być wiele. Warto zatem docenić i śmiało korzystać z tych opcji, które pozwolą ograniczyć koszty wspomnianego powyżej przedsięwzięcia, a jedną z takowych opcji jest bez wątpienia samodzielny wynajem autolawety.

Powstaje pytanie czy wybrać lawetę, czy autolawetę. Zasadnicza różnica polega na tym, że laweta jest jedynie przyczepą, na której mocujemy holowane auto. Natomiast autolaweta to kompleksowe połączenie kokpitu sterującego i lawety. Co zatem wybrać? Jeśli zależy nam na tym, aby maksymalnie panować nad pojazdami, warto wybrać autolawetę, która nie tylko gwarantuje większą zwrotność, ale także  minimalizuje ryzyko zarysowań lakieru, otarć, czy uszkodzenia auta.

Autolawety kojarzone są głównie z pojazdami pomocy drogowej, gdzie służą do usuwania z drogi unieruchomionych lub powypadkowych pojazdów. Zdecydowanie częściej autolawety wykorzystywane są do przewozu samochodów sprowadzanych zza granicy. Korzystanie z nich jest w wielu przypadkach konieczne, ponieważ handlarze bardzo często kupują samochody pokolizyjne lub nawet powypadkowe. Bywa także i tak, że pojazd ma jakiś problem z silnikiem lub innymi podzespołami i uniemożliwia to przyjazd do Polski „na kolach”.  Naprawa takiego pojazdu będzie zdecydowanie tańsza w Polsce niż np. w Niemczech, a różnica okaże się na tyle duża, że bardziej opłacalne będzie przywiezienie takiego auta na autolawecie, biorąc pod uwagę nawet to, że taki samochód z ładunkiem spala około 10 litrów oleju napędowego na 100 km. Lawetowanie auta opłaca się także w przypadku samochodów sprawnych – żeby sprowadzić samochód z Niemiec jadąc nim, trzeba wykupić tablice rejestracyjne oraz ubezpieczenie. Tutaj znów taniej wychodzi na lawecie.

Profesjonalne autolawety wynajmiesz w firnie Fabryka Prądu, na www.fabryka-pradu.pl 

Nadesłał:

Fabryka Prądu
http://fabryka-pradu.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl