Wynajem autokarów Kraków


Wynajem autokarów Kraków
2017-12-06
Wycieczka, wesele, transport podczas konferencji. Potrzebujesz autokaru do obsługi grupy osób, najlepiej eleganckiego, z wygodnymi fotelami i w dobrej cenie. Sprawdź ofertę firmy Mat Transport Osobowy z Krakowa.

Firma Mat Transport Osobowy rozpoczęła działalność w 1987 roku w Krakowie. Specjalizuje się w wynajmie autokarów, busów, minibusów i samochodów osobowych z kierowcą. Wszystkie pojazdy firmy są nowoczesne, eleganckie i komfortowe, z wyposażeniem gwarantującym najwyższe bezpieczeństwo i wygodę podróżowania. Ich klasa gwarantuje najwyższy poziom usług.

Przeczytaj również:

Jesteśmy w stanie zapewnić transport zarówno dla jednej osoby jak i grupy ponad 50 osób. W skład naszej floty wchodzą różnej wielkości autokary na wynajem, marki Setra, Neoplan, Mercedes i Iveco, minibusy i busy na wynajem marki Mercedes Sprinter, Vito Viano i Avantgarde oraz samochody osobowe marki Mercedes i BMW, które wynajmujemy wraz z kierowcą.

Współpracuje z polskimi i zagranicznymi biurami podróży. Obsługujemy najwyższe urzędy państwowe, koncerny międzynarodowe i banki. W naszej ofercie znajduje się obsługa wycieczek, transfery lotniskowe, serwis transportowy w czasie trwania konferencji, wesel itp. Naszą ofertę kierujemy zarówno firm jak i do klientów indywidualnych, polskich i zagranicznych.

Kierowcy zatrudnieni w firmie Mat Transport Osobowy charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, wysokimi kwalifikacjami zawodowymi i wieloletnim doświadczeniem. Kierowcy obsługujący klientów zagranicznych, posługują się językiem angielskim.

Firma posiada licencje na wykonywanie krajowego i międzynarodowego transportu osób (nr licencji 0001312) oraz certyfikat kompetencji zawodowej (nr 01301/F3/03).

Zapraszamy do kontaktu, oferujemy atrakcyjne ceny wynajmu oraz dogodne warunki płatności. Oczywiście istnieje możliwość negocjacji, potrafimy dopasować ofertę do każdego klienta. Więcej informacji na stronie http://www.mattransport.pl/

Nadesłał:

SzybNos

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl