Wózek widłowy nowy czy używany?


Wózek widłowy nowy czy używany?
2019-01-09
Wózki widłowe to jedyne pojazdy, które gwarantują tak komfortowe magazynowanie oraz transport bliski towarów. Z tego względu, wózki widłowe na dobre wpisały się w krajobraz niemal wszystkich magazynów, centrów logistycznych, czy fabryk na całym świecie.

Jeśli stoisz przed zakupem wózków widłowych, czytaj dalej i dowiedz się, czy warto postawić na nowe lub używane wózki widłowe.

Używane wózki widłowe będą idealną alternatywą dla stosunkowo drogich, ale tanich w eksploatacji nowych wózków widłowych. Z kolei wózki widłowe wprost od producenta, będą w każdej konfiguracji pojazdami, które będzie chroniła długa gwarancja. Przedstawiamy argumenty zarówno za zakupem używanych wózków widłowych, jak i przemawiające za nabycie nowych wózków widłowych.

Przeczytaj również:


Co gwarantuje nowy wózek widłowy?

Nowy wózek widłowy, czyli nieużywany jezdniowy wózek podnośnikowy, to gwarancja stabilnej, spokojnej eksploatacji w każdym przypadku. Nowe wózki widłowe są pojazdami z gwarancją producenta, a także bez żadnej historii, dzięki czemu danym klient – przedsiębiorca, będzie mógł skorzystać ze wszystkich zalet, które posiadają nowe pojazdy.

Nowe wózki widłowe są maszynami z zerowym przebiegiem, które nie noszą żadnych śladów użytkowania. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą korzystać z nowych maszyn, które nie były skalane żadną pracą. Idealnie nadają się do pracy w każdych warunkach.Używane wózki widłowe

Używane wózki widłowe są najlepszym rozwiązaniem dla firmy, która poszukuje tańszych metod zdobycia floty jezdniowych pojazdów podnośnikowych niż zakup kilku lub kilkudziesięciu stosunkowo drogich pojazdów. Należy pamiętać, że koszt związany z zakupem pojedynczej maszyny za każdym razem wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych, dlatego ostateczne koszty zakupu pojazdów, mogą nie być możliwe dla każdego przedsiębiorstwa.

Z drugiej strony, używane wózki widłowe, mogą być również wielką niewiadomą. Przed zakupem używanego wózka widłowego praktycznie nigdy nie poznasz warunków, w jakich przyszło pracować konkretnemu pojazdowi w przeszłości. W takich sytuacjach, warto postawić na używane wózki widłowe od producentów, którzy nierzadko poza sprzedażą nowych pojazdów oraz udzielaniem leasingu dla nowych i używanych wózków widłowych, zajmują się również sprzedażą tego rodzaju pojazdów ze sprawdzoną przeszłością. Przed zakupem używanego wózka widłowego, koniecznie sprawdź stan przepracowanych motogodzin, będących odpowiednikiem przebiegu dla samochodów osobowych i ciężarowych.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl