Wlepki i naklejki, czyli jak się wyróżnić i nadać pojazdom unikalny charakter


Wlepki i naklejki, czyli jak się wyróżnić i nadać pojazdom unikalny charakter
2019-03-16
W dzisiejszych czasach naprawdę ciężko określić jest co jest modne. Moda zmienia się dość szybko i czasami nie sposób za tym wszystkim nadążyć.

Nie zmienia to jednak faktu, że coraz popularniejsze stają się w Polsce tzw. wlepki, czyli naklejki inspirujące danym przeżyciem, religią, polityką czy czymkolwiek innym – tematyka może być naprawdę różnorodna i ciekawa.

Wlepki zamieszczane są w miejscach większego skupiska ludzi, gdzie łatwiej jest skupić ich uwagę na wlepce z przekazem – właściwie to tak właśnie działa. Idealnym miejsce na wlepki są również nasze pojazdy.

Przeczytaj również:

Chcesz wyróżnić swoje auto lub motor od tysięcy innych pojazdów? Może więc być konieczne użyć potężnego narzędzia do realizacji swojego celu, a mianowicie naklejenie wlepki! Obecnie ogromną popularnością cieszą się naklejki przeznaczone na samochody i motocykle. Są one w stanie całkowicie lub częściowo zmienić wystrój pojazdu, dzięki czemu jego wygląd może zyskać na wyjątkowości i oryginalności. Czasami jest to dość praktyczne rozwiązanie – np. dla marketingowców. Dlatego też rośnie zapotrzebowanie na różnego rodzaju naklejki. Naklejka na auto może upiększyć twój pojazd np. poprzez unikalne zdjęcie, napis lub poprzez logo swojej firmy (darmowa reklama), które niewątpliwie dodadzą twojemu samochodowi niepowtarzalność i unikalności. Naklejka może w bardzo prosty sposób zmienić wygląd twojego auta lub motocyklu, z tym, że jej montaż nie zajmie ci dużo czasu i nie będziesz musiał wydawać na to dużych pieniędzy, bo nawet etykiety z indywidualnym wystrojem są dość tanie. Nowy i ekskluzywny design pojazdu dostarczy wam estetyczną przyjemność, a nawet zwiększy prestiż. Naklejka na motocykl lub auto będzie służyła bardzo długo, gdyż są one odporne na warunki atmosferyczne, a przy tym nie zmieniają swojego koloru. Możesz używać naklejki na każdy pojazd, bo jest ona dostępna dla każdego (obraz, symbol lub napis). Miejsce zamontowania naklejki może być zróżnicowane, może to być tylna szyba, bagażnik, karoseria a nawet kask. Możliwości jest więc całkiem dużo. Naklejka na motocykl lub samochód ma nie tylko zdolność zmiany wyglądu pojazdu, ale i chroni powłokę lakierniczą w miejscu, gdzie została ona umieszczona. Poza tym naklejka może doskonale ukryć wady np. zadrapania, odpryski, rysy i rdzę.

Aplikacja naklejki na motocykl lub samochód nie jest skomplikowana – właściwie każdy powinien z tym sobie poradzić. Znacznie trudniejsze może okazać się być jej usunięcie w razie potrzeby. Zanim jednak zaczniesz naklejać wlepkę na motocykl lub samochód musisz dokonać oceny miejsca, gdzie naklejka będzie nakładana. Odpowiednio przygotujmy powierzchnię przemywając ją po prostu wodą, w celu usunięcia kurzu i brudu. Poczekajmy jednak jak powierzchnia wyschnie. Następnie najlepiej odtłuścić powierzchnię podłoża. W momencie aplikacji naklejki na auto układamy ją od środka dysku ku jego krawędzi. Po zdjęciu etykiety powierzchnia auta nie powinna się uszkodzić, jedyne naklejkę będzie można łatwiej usunąć, jeśli się ją odpowiednio rozgrzeje – np. suszarką do włosów. Warto zamówić takie naklejki (wlepki), bo podkreślą styl pojazdu i nadadzą mu oryginalności wśród innych pojazdów. To może być naprawdę ciekawa zabawa!

Spersonalizowane naklejki wysokiej jakości znajdziecie u takich dostawców jak Pasters, którzy umożliwiają stworzenie projektu całkowicie online.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl