Wiosenna premia od Premio


Wiosenna premia od Premio
2018-04-12
Nadejście wiosny oraz pierwsze prawdziwie słoneczne dni zachęcają wielu kierowców do wymiany opon. Osoby, które chcą kupić ogumienie taniej, mogą skorzystać z przygotowanych rabatów. Na szczególną uwagę zasługuje oferta w serwisach Premio.

 

Przeczytaj również:

Kierowcy, którzy do 30 kwietnia zdecydują się na zakup kompletu letnich lub całorocznych opon Goodyear w rozmiarze od 17 cali oraz montaż w serwisie biorącym udział w promocji, otrzymają 100 zł zwrotu na konto.

Zasady akcji są bardzo proste. Wystarczy - w terminie 7 dni od daty zakupu i montażu - zarejestrować się na platformie www.mypremio.eu, a następnie wprowadzić unikalny kod otrzymany w serwisie oraz załączyć kopię dowodu zakupu. Po pozytywnej weryfikacji pieniądze zostaną przelane na konto. Co ważne, promocja dotyczy tylko osób fizycznych.

„Wiosna to czas, kiedy kierowcy powinni szczególnie zadbać o stan techniczny oraz wygląd swojego auta. Dlatego zachęcamy do skorzystania z usług jednego z ponad stu trzydziestu serwisów Premio w całej Polsce, aby lepiej przygotować samochód do bezpiecznych i komfortowych podróży. Warto to zrobić tym bardziej, że w ramach akcji promocyjnej można zakupić i wymienić opony w atrakcyjnych cenach, a uzyskany zwrot przeznaczyć, np. na gruntowne czyszczenie i kosmetykę auta po zimie lub konserwację klimatyzacji” – mówi Marta Sobieska, manager ds. marketingu i komunikacji Sieci Detalicznej w Goodyear Europa Centralna.

Szczegóły oraz regulamin promocji są dostępne na stronie www.mypremio.eu.

Premio

Premio to obecnie ponad 130 punktów serwisowych typu fast-fit na terenie całej Polski, w których można serwisować opony, układy wydechowe i hamulcowe lub wymienić olej.  Sieć Premio od początku swojego istnienia związana jest z marką Goodyear. Dlatego w punktach serwisowych w Polsce oferowane są przede wszystkim opony należących do amerykańskiego koncernu marek takich jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava czy polska Dębica.

 

 

 

Nadesłał:

Alert Media Communications Sp. z o.o.
http://alertmedia.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl