TomTom zasila system infotainment nowego Nissana LEAF


TomTom zasila system infotainment nowego Nissana LEAF
2019-03-06
TomTom (TOM2) został wybrany przez firmę Nissan na dostawcę komponentów nawigacyjnych dla Nissana LEAF.

TomTom dostarczy usługi TomTom Maps, TomTom Traffic i Online Search do nowego, ulepszonego systemu informacyjno-rozrywkowego NissanConnect, stosowanego teraz we flagowym pojeździe elektrycznym Nissana, będącego jednocześnie najczęściej sprzedawanym EV w Europie w 2018 roku.

Usługa TomTom Traffic dostarcza kierowcom Nissana LEAF dokładne informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i pomaga im skrócić czas podróży, a TomTom Online Search pozwala użytkownikom bezproblemowo wyszukiwać adresy, firmy lub istotne dla nich miejsca.

Antoine Saucier, Managing Director, TomTom Automotive, powiedział: „Doskonałą cechą naszej oferty jest to, że komponenty nawigacyjne TomTom działają od ręki i mogą być łatwo zintegrowane
z systemami informacyjno-rozrywkowymi dostosowanymi do potrzeb producentów samochodów. Wspaniale jest pracować z firmą Nissan i oferować kierowcom bezproblemowe doświadczenia
z jazdy.”

Nissan LEAF z nowym systemem informacyjno-rozrywkowym NissanConnect jest prezentowany
na targach motoryzacyjnych w Genewie.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Lau

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl