TEMARED wprowadza na rynek nowy model lawety – CAR FLAT 4020 S


TEMARED wprowadza na rynek nowy model lawety – CAR FLAT 4020 S
2018-02-22
Producent przyczep TEMARED wprowadza na rynek nowy model lawety – CAR FLAT 4020 S. Charakteryzuje się wyjątkowo niską wysokością, dzięki czemu umożliwia załadunek aut o bardzo niskim prześwicie. TEMARED posiada w swojej gamie ponad 150 różnorodnych modeli przyczep dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkowników. Lawety do przewożenia samochodów stanowią dużą część oferty producenta i cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na dużą wytrzymałość oraz możliwości konfiguracyjne.

CAR FLAT 4020 S to najnowszy model lawety udostępniony dzisiaj do sprzedaży. Przyczepa zastępuje stary model CAR FLAT 4019 S, w stosunku do którego zostały wprowadzone liczne ulepszenia. Najważniejszą cechą lawety jest bardzo niska konstrukcja - około 550 mm do płaszczyzny załadunkowej, co daje niski kąt najazdu i możliwość załadunku pojazdów o bardzo niskim prześwicie.

Przeczytaj również:

Dwie osie hamowane 1350 kg oraz wytrzymała konstrukcja spawana pozwoliły na uzyskanie ustalenie maksymalnej Dopuszczalnej Masy Całkowitej na poziomie 2700 kg. Jak zapewnia producent niedługo pojawi się również wersja o DMC wynoszącym aż 3000 kg. Powierzchnia transportowa o wymiarach aż 4 m x 2 m jest dostępna do transportu pojazdów dzięki umiejscowieniu kół na zewnątrz przyczepy. Gwarantuje to idealne właściwości jezdne i najwyższą stabilność podczas transportu. Ciekawą funkcją jest też możliwość błyskawicznego zdejmowania błotników, dzięki czemu kierowca może bez problemu wysiąść z auta znajdującego się na lawecie.

W standardzie przyczepa posiada blachę z otworami typu LOHR na powierzchni transportowej, przyciągarkę oraz trapy załadowcze o długości 2 m. Opcjonalnie może zostać doposażona o blokator koła, wspornik koła zapasowego lub wypełnienie środka powierzchni transportowej sklejką wodoodporną antypoślizgową.

Laweta CAR FLAT 4020 S dostępna jest już w sprzedaży u dealerów marki TEMARED w 34 krajach Europy.

Nadesłał:

tomaszsiejka

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl