Szyby czołowe AGC Automotive Europe kompatybilne z systemami ADAS


Szyby czołowe AGC Automotive Europe kompatybilne z systemami ADAS
2017-07-12
Kalibracja kamer w systemach ADAS, czyli zaawansowanych systemach wspomagania kierowcy, jest bardzo wymagającym procesem. Kluczowym etapem jest skuteczna wymiana szyb czołowych. AGC Automotive Europe i NordGlass dostarczają na rynek wtórny szyby przednie, które są zgodne z wymogami systemów ADAS.

W ostatnich latach rynek ARG – szyb samochodowych będących częściami zamiennymi - został poddany dokładnej kontroli w związku z rosnącą popularnością zaawansowanych technologii wspomagania kierowcy. Wymiana przedniej szyby nie jest prostą mechaniczną czynnością, ale wymagającym złożonych technologii,  wysokiej jakości materiałów i wykwalifikowanych pracowników procesem. Sukces lub niepowodzenie wymiany szyby czołowej w przypadku systemów ADAS są kluczowe dla utrzymania najwyższego poziomu bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów. Brak odpowiednich kompetencji w tym zakresie może prowadzić do tragicznych konsekwencji dla uczestników ruchu.

Przeczytaj również:

 

AGC Automotive posiada w swojej ofercie szyby spełniające wymogi systemów wspomagania kierowcy w takim samym stopniu jak wyposażenie oryginalne. W celu uzyskania statusu zgodności z systemami ADAS szyby czołowe AGC i NordGlass są poddawane specjalnym kontrolom jakości już na etapie rozwoju produktu. Następnie, już w fazie produkcji, szyby są dokładnie sprawdzane pod kątem parametrów kluczowych dla obszaru kamery – zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi wyposażenia oryginalnego.

 

Na szybach, które posiadają status zgodności z ADAS - AGC Automotive będzie umieszczać specjalne naklejki. Wybierając odpowiednio oznaczoną szybę przednią, spełniającą wymogi zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy, osoba dokonująca wymiany może mieć pewność, że spełnia ona najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Nadesłał:

GutPR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl