Startuje kampania promująca gamę modeli hybrydowych i elektrycznych KIA


Startuje kampania promująca gamę modeli hybrydowych i elektrycznych KIA
2020-10-09
Wystartowała kampania promująca gamę modeli hybrydowych i elektrycznych KIA. Za planowanie i zakup mediów odpowiedzialna jest agencja mediowa Havas Media.

Kia Motors Polska uruchomiła kampanię promującą modele Sorento Hybrid, XCeed Plug-in Hybrid, Ceed Kombi Plug-in Hybrid, Niro (hybrydowa, hybrydowa plug-in, elektryczna) oraz e-Soul. Kampania, która rozpoczęła się 5 października, potrwa do końca listopada. Będzie obejmować emisję spotów w TV oraz kanałach online wideo: YouTube oraz portale VoD. W ramach zaplanowanych działań wykorzystany będzie również display, mobile, social media oraz działania SEM. Na potrzeby kampanii została stworzona specjalna witryna „Świat Elektromobilności KIA”, która dostarcza informacji na temat modeli elektrycznych i hybrydowych. Za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja mediowa Havas Media. Za przygotowanie spotu i kreację online odpowiada agencja Interactive Partners.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl