Skup aut – jak przeprowadzić udaną transakcję?


Skup aut – jak przeprowadzić udaną transakcję?
2019-03-27
Czas na zmiany! Tak już mawiasz od dłuższego i czasu bezskutecznie mierzysz się ze sprzedażą swojego wysłużonego auta? Oferujesz atrakcyjne warunki i nic z tego nie wychodzi?

Rzeczywiście, częstokroć jest tak, że można odbierać dziesiątki telefonów, sms-ów czy e-maili z sygnałami zainteresowania, wówczas pojawia się iskra nadziei, która z czasem bezpowrotnie gaśnie, a Tobie przecież zależy na czasie i stawce na odpowiednim poziomie. Bywa też tak, że po pierwszych kilku zapytaniach klient wykazuje spore zainteresowanie konkretną marką, modelem, rocznikiem czy stanem technicznym i rzecz jasna - ceną i natychmiast się decyduje na zakup, wówczas można mówić o wielkim szczęściu po stronie byłego właściciela.

Przeczytaj również:

Jakość oferty a oczekiwania klienta

Przy podjęciu decyzji o odpłatnym przekazaniu swego pojazdu w dobre ręce, czyli sprzedaży, należy mieć też kilka bardzo ważnych czynników na względzie, które determinują powodzenie przedsięwzięcia. Mowa tu o cenie, stanie technicznym, przebiegu, czyli liczbie przejechanych kilometrów czy aspektach wizualnych. Chodzi o to, by całkowity obraz pojazdu był spójny, wziąwszy pod uwagę wszystkie wymienione elementy. Nie można się dziwić brakiem zainteresowania, jeżeli cena jest nieadekwatnie wysoka w stosunku do auta – delikatnie rzecz ujmując po przejściach – uszkodzonego. Zaleca się, by realistycznie podejść do kwestii ofertowej.

Niegdyś punktem centralnym cieszącym się ogromną popularnością była giełda samochodowa usytuowana na obrzeżach miasta, na której w wybrane dni tygodnia zakwitał handel przez duże H. Aktualnie istnieje bardzo wiele firm specjalizujących się w skupowaniu, sprzedawaniu i innych usługach w tej dziedzinie prezentujących się w sieci. Jedną z nich jest moto-home.pl z siedzibą w Poznaniu. To firma z wieloletnim doświadczeniem w branży i szeroką ofertą. W zakresie ich działalności znajduje się skup wszystkich aut używanych. niezależnie od tego, czy są uszkodzone, w dobrym stanie technicznym, skorodowane, posiadające ubezpieczenie OC czy ważne badanie techniczne. Jak wygląda przebieg transakcji? Jedną z opcji jest przyjazd na oględziny i wycenę do punktu w Poznaniu, a po kilkunastu minutach możliwa jest finalizacja przedsięwzięcia. Ponadto przedstawiciel moto-home.pl odwiezie Cię do domu na terenie wielkopolski i okolic.

Można także posiłkować się drogą elektroniczną. Wyszukując skup aut Poznań, odnajdziesz wskazany adres, a tam wypełnisz formularz z niezbędnymi danymi na temat pojazdu. Następnie oczekujesz na przyjazd pracownika - specjalisty moto-home.pl, na terenie całej Polski, a nawet Europy, w celu dokonania oceny stanu auta i uskutecznienia transakcji rynkowej. Przedsiębiorstwo ze stolicy Wielkopolski, trudni się także ubezpieczeniami oraz szeroko rozumianą kosmetyką aut, w tym przygotowywaniem ich do sprzedaży.

Spektrum aktywności jest bardzo zasobne, co powoduje, że znajdują mocne i stabilne miejsce wśród konkurencji w swojej kategorii.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl