Rusza kampania reklamowa Tensor


Rusza kampania reklamowa Tensor
2023-05-22
Exide Technologies, światowy lider w dostarczaniu akumulatorów na rynek OE, rozpoczyna kampanię promującą akumulatory Tensor przeznaczone do wózków widłowych.

Tensor bohater

Akumulatory Tensor pokazują, że to, co do niedawna było niemożliwe, dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym staje się rzeczywistością. Wózki widłowe o napędzie elektrycznym mogą być teraz używane do zastosowań o ekstremalnych wymaganiach, w obszarach, które były zdominowane przez silniki spalinowe.

Tensor nie tylko dba o wydajność magazynów, ale także o środowisko. Zminimalizowany ślad węglowy i możliwość zastosowań elektrycznych sprawiają, że jest prawdziwym bohaterem.

Motywem przewodnim pierwszego etapu kampanii jest akumulator Tensor jako bohater. Choć sam nie generuje supermocy, to może być bohaterem floty w kontekście:

·        szybszego przemieszczania towarów;

·        obniżenia kosztów operacyjnych;

·        zwiększenia wydajności floty.

Akumulator przemysłowy Tensor podniesie znacznie wydajność floty. Użycie Tensora zwiększa liczbę realnych roboczogodzin, minimalizuje przestoje i zapewnia wysoką moc nawet w chłodnych warunkach pracy. Floty mogą oszczędzać do 14% energii, wydłużając czas pracy o 50% i obsługując do 27% więcej towarów w porównaniu ze standardowymi akumulatorami ołowiowymi. Co więcej – dla tych, którzy potrzebują prawdziwej mocy, ale chcą chronić środowisko – Tensor jest dobrym rozwiązaniem, dzięki możliwości jego pełnego recyklingu.

 


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja Sidorowicz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl