Rusza kampania reklamowa Tensor


Rusza kampania reklamowa Tensor
2023-05-22
Exide Technologies, światowy lider w dostarczaniu akumulatorów na rynek OE, rozpoczyna kampanię promującą akumulatory Tensor przeznaczone do wózków widłowych.

Tensor bohater

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie InfoMoto.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Akumulatory Tensor pokazują, że to, co do niedawna było niemożliwe, dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym staje się rzeczywistością. Wózki widłowe o napędzie elektrycznym mogą być teraz używane do zastosowań o ekstremalnych wymaganiach, w obszarach, które były zdominowane przez silniki spalinowe.

Tensor nie tylko dba o wydajność magazynów, ale także o środowisko. Zminimalizowany ślad węglowy i możliwość zastosowań elektrycznych sprawiają, że jest prawdziwym bohaterem.

Motywem przewodnim pierwszego etapu kampanii jest akumulator Tensor jako bohater. Choć sam nie generuje supermocy, to może być bohaterem floty w kontekście:

·        szybszego przemieszczania towarów;

·        obniżenia kosztów operacyjnych;

·        zwiększenia wydajności floty.

Akumulator przemysłowy Tensor podniesie znacznie wydajność floty. Użycie Tensora zwiększa liczbę realnych roboczogodzin, minimalizuje przestoje i zapewnia wysoką moc nawet w chłodnych warunkach pracy. Floty mogą oszczędzać do 14% energii, wydłużając czas pracy o 50% i obsługując do 27% więcej towarów w porównaniu ze standardowymi akumulatorami ołowiowymi. Co więcej – dla tych, którzy potrzebują prawdziwej mocy, ale chcą chronić środowisko – Tensor jest dobrym rozwiązaniem, dzięki możliwości jego pełnego recyklingu.

 


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja Sidorowicz

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl