Praktyczne rozwiązania w Volvo V90 Cross Country w wersji Volvo Ocean Race


Praktyczne rozwiązania w Volvo V90 Cross Country w wersji Volvo Ocean Race
2017-10-31
Volvo V90 Cross Country w limitowanej serii Volvo Ocean Race wyróżnia się detalami stylistycznymi, ale jest też przede wszystkim praktycznym samochodem z napędem na cztery koła, większym prześwitem i przydatnymi dodatkami.


Projektanci, oprócz designu, postawili na praktyczne rozwiązania. Specjalne pokrowce na fotele, wodoodporne dywaniki i maty podłogowe chronią kabinę przed zabrudzeniem i zamoczeniem. Silne, zintegrowane lampy LED oświetlą przestrzeń pod pokrywą bagażnika, w której dodatkowo umieszczono latarkę wykonaną z czarnego aluminium, a wodoszczelna torba pozwoli na przewiezienie suchych ubrań.

W bagażniku zamocowano również siatkę, która zapobiega przesuwaniu się bagażu. Jeżeli okazałby się on za mały, dostępny jest boks dachowy w kolorze nadwozia, także z siatką zabezpieczającą. Ciekawym rozwiązaniem jest wyposażenie samochodu w lekki, przenośny sprzęt myjący, który pozwoli opłukać na przykład zabrudzony sprzęt sportowy. Opcja ta dostępna jest tylko na niektórych rynkach.

– Volvo V90 Cross Country to uniwersalny samochód na każdą drogę. Gruntowa droga podczas weekendu wypadu za miasto nie będzie stanowić najmniejszego problemu. – mówi Dan Olsson, Vice President Special Vehicles & Accessories at Volvo Cars. – Samochód wyposażony jest w szereg specjalnie opracowanych funkcji, takich jak zintegrowane, odłączane latarki, dodatkowe gniazda zasilania oraz materiały odporne na zabrudzenia.

Seria 3000 wyjątkowych samochodów V90 Cross Country Volvo Ocean Race dostępna będzie w sprzedaży na 30 rynkach na całym świecie, w tym większości krajów regionu EMEA, w Stanach Zjednoczonych, Japonii i Chinach.

Nadesłał:

JK PR

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl