Poznaj nowe funkcje monitoringu GPS w 2019 roku


Poznaj nowe funkcje monitoringu GPS w 2019 roku
2019-02-20
Na początku roku ABAX wprowadził na rynek długo oczekiwane i niezwykle przydatne funkcje dodatkowe dla systemu monitorowania GPS. Rozszerzona funkcjonalność oznacza duże możliwości zwiększenia efektywności codziennej pracy.
Przeczytaj również:
Dowiedz się więcej o nowych funkcjach monitoringu GPS i zobacz, jak możesz zaoszczędzić przy ich pomocy.
 
Driving Behaviour – styl jazdy kierowcy
Popraw swoje wyniki finansowe, dzięki możliwości analizowania stylu jazdy kierowców. System analizujący zachowanie kierowców podczas jazdy, pomaga usprawnić działanie każdego pojazdu w Twojej flocie. Flota użytkowana wydajnie i bezpiecznie jest bardziej ekologiczna (ekojazda), tańsza w serwisowaniu oraz zużywa mniej paliwa, a także oznacza mniejsze wydatki na ubezpieczenie i niższe ryzyko wypadków.
 
Śledzenie drobnego sprzętu
ABAX zaktualizował swoje najmniejsze urządzenie śledzące, oparte na technologii Bluetooth i ABAX Global Network. Od teraz ABAX Mini namierzy zagubione elektronarzędzia i sprzęt przenośny jeszcze sprawniej. Poprzednia generacja urządzeń aktualizowała położenie elektronarzędzi co 20 minut. Od początku roku, położenie drobnego sprzętu zostanie zaktualizowane automatycznie, jak tylko mini lokalizator znajdzie się w zasięgu urządzenia do monitoringu GPS pojazdów - ABAX Triplog. Dodatkowo, dzięki nowej aktualizacji, moduł do monitorowania pojazdów ABAX Triplog rozpozna teraz nawet do 50 urządzeń ABAX Mini, a nie jak dotychczas jedynie do 3 mini lokalizatorów. Dzięki temu jest jeszcze lepszym narzędziem kontroli dla drobnego sprzętu.

Przewodnik po konfiguracji
Po zakupie nowego produktu często potrzeba czasu, aby dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać jego możliwości. Z tego też powodu, ABAX wprowadził interaktywny przewodnik po interfejsie użytkownika dla wszystkich swoich klientów. Uproszczenie procesu adaptacyjnego systemu do monitorowania GPS/GSM umożliwia klientowi jeszcze szybsze korzystanie ze wszystkich zalet monitoringu. Przewodnik po konfiguracji pokazuje użytkownikowi jak dodawać kierowców i flotę pojazdów, a także udziela wielu innych przydatnych porad.

Zaloguj się do interfejsu użytkownika ABAX, aby zobaczyć przewodnik po konfiguracji.
 
Zarządzanie umowami
W interfejsie użytkownika ABAX można teraz wypowiedzieć umowę lub bezpośrednio zrezygnować z subskrypcji poszczególnych urządzeń. Wystarczy zalogować się na swoje konto, aby dowiedzieć się więcej. 
Nadesłał:

ABAX Poland Sp. z o.o.
http://www.abax.net.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl