Poleasingowe samochody dostawcze


Poleasingowe samochody dostawcze
2018-03-29
Poleasingowe samochody dostawcze kojarzą się ze sporym przebiegiem i kiepskim stanem technicznym.

Obiegowa opinia na ich temat nie nastraja optymizmem do zakupu. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej i jak w każdej innej dziedzinie życia możemy wyszukać perełki, które pozwolą nam na efektywne użytkowanie przez wiele lat. W tym celu warto skoncentrować się przede wszystkim na wyborze odpowiedniego serwisu aukcyjnego i skrupulatnym zebraniu informacji na temat danego pojazdu.

Przeczytaj również:

Dzisiaj rynek samochodów poleasingowych stale się rozrasta. W sieci dostępne są już dedykowane serwisy ogłoszeniowe, które posiadają rozbudowane interfejsy, pozwalające w prosty i szybki sposób znaleźć pojazd o pożądanych parametrach. Samochody poleasingowe i poflotowe stanowią dzisiaj bardzo dużą grupę pośród samochodów występujących na rynku wtórnym.

Poleasingowe samochody dostawcze – rzetelny produkt

Zakup używanego samochodu wiąże się z koniecznością sprawdzenia wielu aspektów jego funkcjonowania – począwszy od przebiegu, przez stan poszczególnych komponentów wewnętrznych, aż do wizualnego stanu pojazdu.  Dostawcze samochody poleasingowe z uwagi na formę finansowania posiadają niemal zawsze udokumentowany przebieg, oraz pełną historię serwisowania u autoryzowanych dealerów. Wszystko to sprawia, że pomimo kilku lat użytkowania, samochód z powodzeniem może być wykorzystywany jeszcze przez wiele lat.

Dlaczego warto?

  1. Atrakcyjna cena – poleasingowe samochody dostawcze wystawiane na aukcjach są przedmiotami o wartości niższej nawet o kilkanaście procent w porównaniu z cenami rynkowymi.
  2. Dobry stan techniczny – większość dostępnych pojazdów posiada zaledwie kilkuletnią (1-5 lat) historię użytkowania.
  3. Sprawdzone pochodzenie – samochody dostawcze oferowane przez firmy leasingowe pochodzą ze sprawdzonych źródeł, które udostępniają pełne informacje na temat poprzedniego właściciela.
Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl