Parkowanie z TiPark – Jak cenna może być informacja?


2022-04-29
Informacja coraz częściej staje się dobrem materialnym i ten trend nie omija branży parkingowej. Strefy parkingowe w centrach miast kurczą się z każdym rokiem, nic więc dziwnego, że wolna przestrzeń do zaparkowania samochodu zyskuje na wartości, a co za tym idzie także jego wymiana.

Informacja coraz częściej staje się dobrem materialnym i ten trend nie omija branży parkingowej. Strefy parkingowe w centrach miast kurczą się z każdym rokiem, nic więc dziwnego, że wolna przestrzeń do zaparkowania samochodu zyskuje na wartości, a co za tym idzie także jego wymiana. Użytkownicy aplikacji TiPark coraz chętniej płacą za udzielenie informacji o wolnym miejscu parkingowym.

Jak uzyskać informacje o wolnym miejscu parkingowym?

Wystarczy regularnie korzystać z TiPark. Poprzez aplikację można wysyłać powiadomienie do osób z okolicy z prośbą o zaznaczanie na mapie wolnego miejsca lub swojej pozycji przed odjazdem. Użytkownicy szukający miejsca parkingowego często zostawiają napiwek po dotarciu na wolne miejsce.

Innym sposobem jest rezerwacja miejsca parkingowego. Na mapie dostępnej w aplikacji można znaleźć kierowców, którzy mają zamiar wyjechać z miejsca parkingowego i mogą je bezpośrednio udostępnić za drobną opłatą. W tym układzie opłaty dokonuje się przed wymianą miejsca.

Czym jest TiPark i gdzie go znaleźć?

To mobilna aplikacja, której użytkownicy zaznaczają na mapie wolne miejsca parkingowe oraz wymieniają się miejscami na ulicach i parkingach. Dzięki TiPark można łatwiej parkować w całej Polsce, ale to rozwiązanie największą popularnością cieszy się w Warszawie i Krakowie.  Aby zacząć korzystać z aplikacji TiPark wystarczy ją zainstalować za pośrednictwem sklepów Google Play i App Store. Dzięki użytkowaniu aplikacji można szybko stać się częścią społeczności TiPark.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

przekozera@gmail.com

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl