Oszczędności na OC. Jak wybrać najtańszą polisę?


Oszczędności na OC. Jak wybrać najtańszą polisę?
2018-12-20
Porównywarka OC to oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niej w kilka chwil dowiesz się, w którym towarzystwie zapłacisz najmniej.

2 tysiące złotych – nawet tyle może wynieść różnica w wysokości składki OC dla tego samego kierowcy. Perspektywa tak dużych oszczędności (lub zbędnych wydatków) to najlepszy powód, by wybór polisy dobrze przemyśleć. Liczba dostępnych na rynku ofert nie ułatwia jednak tego zadania. Do zapoznania się z każdą z nich i porównania wszystkich cen potrzebujesz mnóstwo czasu. Na szczęście istnieje sposób na to, by najkorzystniejsze OC wybrać w zaledwie kilka minut. Jak to zrobić? Dowiesz się z naszego poradnika.

Przeczytaj również:


Korzystaj z porównywarek

Zamiast obliczać wysokość składki w kalkulatorach poszczególnych towarzystw, wybierz aplikację, która zrobi to za ciebie i przedstawi ci wyniki pochodzące ze stron najważniejszych polskich ubezpieczycieli. Kupując ubezpieczenie OC w porównywarce Wygodnie.pl, musisz tylko wypełnić prosty formularz, odpowiadając na pytania dotyczące auta oraz jego właściciela. System wygeneruje zestawienie, dzięki któremu szybko zorientujesz się, które TU przygotowało dla ciebie najbardziej opłacalną ofertę.Co zyskujesz dzięki porównywarce?

Przede wszystkim oszczędzasz. Zarówno czas, który musiałbyś poświęcić na znalezienie oferty, jak i pieniądze. Korzystając z porównywarki Wygodnie.pl zyskujesz pewność, że wybrałeś najtańszą na rynku polisę. Na tym lista zalet tego rozwiązania się jednak nie kończy. W bazie systemu znajduje się oferty tylko sprawdzonych, cieszących się uznaniem klientów towarzystw ubezpieczeniowych. Pozwala to uniknąć problemów związanych z niską jakością obsługi klienta.Czy tanie OC się opłaca?

Na to pytanie jest tylko jedna odpowiedź: zdecydowanie tak. W przeciwieństwie do innych typów polis, zakres ochrony w tym przypadku zakres ochrony jest regulowany przepisami. Nie musisz więc obawiać się, że w kryzysowej sytuacji pojawiają się niespodziewane problemy. Na droższe OC warto zdecydować się tylko, jeśli zależy ci na dodatkowych, wliczonych w cenę opcjach, takich jak assistance lub bezpośrednia likwidacja szkody. O tym, co oferuje ci dany ubezpieczyciel, również dowiesz się z zestawienia wygenerowanego przez porównywarkę.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl