Oklejanie auta - prosty sposób promocji


Oklejanie auta - prosty sposób promocji
2019-01-21
Oklejanie auta to prosty sposób na ochronę karoserii samochodu przed zniszczeniem. To równie prosty sposób na zmianę jego koloru. To w końcu dość prosty i szybki sposób na umieszczenie na karoserii samochodu logotypu firmy, reklamy, grafiki lub danych kontaktowych.

O ile sam proces wymaga sporej wiedzy i doświadczenia, o tyle oklejanie samochodu osobom doświadczonym zajmuje tylko kilka dni. Efekty utrzymują się nawet do 10 lat. 

Przeczytaj również:
  1. Oklejanie auta to dobry sposób ochrony lakieru przed działaniem czynników zewnętrznych.

  2. Oklejanie samochodu umożliwia całkowitą zmianę jego koloru.

  3. Samochód można okleić w całości lub tylko częściowo.Oklejanie auta jako sposób konserwacji

Każde auto prędzej czy później musi stoczyć walkę z procesami korozji i rozwijającą się rdzą. Do tego dochodzą różnego rodzaju zarysowania i odbicia, które również mają wpływ na jakość karoserii. Oklejanie auta to sposób na ochronę samochodu przed rozwojem tego procesu, jego zabezpieczenie, a jednocześnie przywrócenie mu jak najlepszego wyglądu. Folia nakładana na lakier samochodu to także idealny materiał, który pozwala zabezpieczyć karoserię przed działaniem czynników zewnętrznych. Nie zawsze folia jest w stanie zniwelować wszystkie ubytki lakieru - szczególnie jeśli są one zbyt głębokie. Najlepiej robi to folia carbon. W sytuacji sporych uszkodzeń, specjaliści starają się dopasować jak najlepszą do tego typu uszkodzeń folię.Oklejanie samochodu - zmiana koloru czy reklama

Oklejanie auta to sposób na całkowitą zmianę jego koloru. Proces nakładania folii jest tak dokładny i precyzyjny, że podczas tego typu działania można zdecydować się na zupełnie inną barwę niż dotychczasowy kolor karoserii. Folia to także skuteczne narzędzie, które pozwala nanieść na maskę, tył samochodu lub jego boczne drzwi elementy promocyjne. Bez najmniejszego problemu podczas oklejania samochodu można na auto nałożyć logotypy, grafikę, hasło reklamowe, dane kontaktowe. Mogą to być bardzo małe elementy, mogą to być również większe grafiki. Jedno i drugie nie stanowi większego problemu. Folią można okleić wszystkie elementy lakierowane oraz plastikowe o gładkiej strukturze. Do oklejenia nie nadają się jedynie porowate plastiki.Czas i koszt oklejenia samochodu

Oklejanie samochodu trwa z reguły od 3-5 dni. Oklejanie aut w Warszawie jest wyceniane za każdym razem indywidualnie. Na cenę ma wpływ wielkość samochodu, zakres prac, kolor folii, a także stan samego lakieru. Gwarancja na nałożoną folię jest ważna z reguły od 5 do 10 lat.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl