O czym pamiętać przy oświetleniu garażu?


O czym pamiętać przy oświetleniu garażu?
2018-09-19
Garaż to nie tylko miejsce do przechowywania środków transportu, typu samochód, czy motor, ale również miejsce do majsterkowania. Dlatego odpowiednie oświetlenie również w tym przypadku jest bardzo ważne. Sprawdź z nami, o czym nie możesz zapomnieć, przy oświetlaniu garażu.

Naturalne światło jest najlepsze

Dlatego już na etapie budowania domu, warto pomyśleć o większych oknach do garażu, które dostarczą nam sporą ilość naturalnego światła. Jeżeli obawiamy się, że zbyt duże okna, mogą być zbyt proste dla złodziei, zawsze możemy zainstalować rolety antywłamaniowe. Które będą chronić to pomieszczenie, gdy nie będzie nas w domu.

Oświetlenie garażu

Oświetlenie powinno być intensywne i jednocześnie energooszczędne. To umożliwia zainstalowanie w garażu oświetlenia LED. Ta technologia jest wydajna, przy czym pobiera minimalne ilości energii elektrycznej. Podłączenie czujników ruchu pozwala na uruchomienie światła za pomocą gestu.

Najważniejsze jest oświetlenie ogólne. Jeżeli lubimy majsterkować, możemy pomyśleć również nad zainstalowaniem oddzielnego oświetlenia nad stołem warsztatowym. Profile LED idealne do oświetlenia garażu, wraz z inspiracjami dotyczącymi ich wykorzystania można znaleźć na klusdesign.pl

Oczywiście w garażu przyda się również przenośna lampka LED, która będzie niezbędna, przy jakiejkolwiek naprawie samochodu we własnym garażu.

Oświetlenie LED możemy zainstalować także w podjeździe. Jest ono nie tylko praktyczne, ale również efektowne. Warto pomyśleć o nim już na etapie projektowania ogrodu.

Nadesłał:

Marlena189

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl