Nowy Tucson Hybrid z kampanią OOH


Nowy Tucson Hybrid z kampanią OOH
2021-03-10
Do trwającej od połowy lutego kampanii promującej model Nowy Tucson Hybrid dołączyły w zeszłym tygodniu działania OOH. Media w kampanii zaplanowała i zakupiła agencja Havas Media.

W lutym i marcu trwa kampania promująca model Nowy Tucson Hybrid marki Hyundai. W ramach działań realizowane są nie tylko emisje w TV (15.02-28.03) oraz na formatach display (15.02-31.03), ale także zaplanowana na cały marzec komunikacja OOH, gdzie do standardowych nośników dołączą dynamiczne backlighty od AMS. Ponadto, w dniach 15-20 marca Hyundai zaprasza do testowania nowych modeli podczas Tygodnia SUV-ów.

Za planowanie i zakup mediów, a także kreację digital oraz OOH odpowiada agencja Havas Media. Link do spotu: https://www.youtube.com/watch?v=6_Cbw7Fcj_8


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PR Communication

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl