NOWI CZŁONKOWIE W ZESPOLE PRELIOS REAL ESTATE ADVISORY


NOWI CZŁONKOWIE W ZESPOLE PRELIOS REAL ESTATE ADVISORY
2018-08-28
Prelios Real Estate Advisory poszerzył swój zespół o dwóch nowych specjalistów w dziale najmu powierzchni komercyjnych.
Przeczytaj również:
Dawid Grabowski oraz Piotr Komadowski będą pracowali na stanowiskach Senior Leasing Consultant. Prelios zajmuje się zarzadzaniem aktywami oraz świadczeniem kompleksowych usług związanych z obsługą nieruchomości komercyjnych. Na czele spółki stoi Maja Biesiekierska, jako Head of Advisory and Asset Management.
Dawid Grabowski rozpoczął swoją karierę w branży nieruchomości w 2008 roku w Wielkiej Brytanii, gdzie po ukończeniu Brunel University w Londynie pracował dla Deluxe Entertainment Services Group Inc. Specjalizował się w poszukiwaniu nieruchomości dla grup filmowych, studiów telewizyjnych i agencji reklamowych. Jest ekspertem od planowania strategicznego, wykorzystania przestrzeni, zarządzania transakcjami i ich finansowania.
Piotr Komadowski z rynkiem nieruchomości jest związany od 2007 roku. Swoją pracę w nieruchomościach zaczynał w Londynie aktywnie działając na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Od powrotu do Polski w 2010 roku skupia się na warszawskim rynku nieruchomości komercyjnych.
- Cieszę się, że do naszego zespołu dołączyło dwóch utalentowanych i doświadczonych konsultantów z wieloletnim, również międzynarodowym, doświadczeniem, gdyż stale pracujemy z klientami zagranicznym, którzy trafiają do nas z zazwyczaj niezwykle skomplikowanymi, złożonymi projektami i wtedy właśnie duże doświadczenie zespołu ma największe znaczenie - tłumaczy Maja Biesiekierska, Head of Advisory and Asset Management oraz Członek Zarządu spółki.
Prelios Real Estate Advisory jest częścią wiodącej włoskiej grupy kapitałowej - Prelios SGR, notowanej na włoskiej giełdzie papierów wartościowych od 2002 roku, która od 30 lat zajmuje się zarządzaniem aktywami oraz świadczeniem kompleksowych usług związanych z obsługą nieruchomości. Obecnie grupa zarządza aktywami o łącznej wartości 4 mld euro we Włoszech, w Niemczech i w Polsce.
W Polsce Prelios Real Estate Advisory świadczy kompleksowe usługi związane z doradztwem inwestycyjnym, obrotem nieruchomościami komercyjnymi, komercjalizacją powierzchni biurowych oraz zarządzaniem aktywami (asset management).
Nadesłał:

Naruszew

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl