Nextbase zwraca kasę!


Nextbase zwraca kasę!
2023-11-24
Nextbase, renomowany producent kamer samochodowych, zapowiada nowy program cashback "Zwracamy kasę", który startuje 15 listopada 2023 r. Za pośrednictwem polskiego dystrybutora – Upun Sp. z o.o. – marka zaoferuje zwrot części wydanych pieniędzy po dokonaniu zakupu określonych modeli kamer Nextbase.

Marka Nextbase, na polskim rynku obecna od 2021 roku, na przestrzeni lat zyskała reputację lidera branży kamer samochodowych w Europie i na świecie. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością, nowoczesnością rozwiązań oraz niezawodnością. Szybki wzrost sprzedaży kamer samochodowych tej marki w ciągu ostatnich lat świadczy o rosnącym zapotrzebowaniu na technologicznie zaawansowane rozwiązania w naszych autach.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie InfoMoto.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu


Przeczytaj również:

 

Popraw bezpieczeństwo na drodze i odbierz do 200zł zwrotu

Tej jesieni Nextbase zachęca kierowców do poprawy bezpieczeństwa i komfortu jazdy poprzez program „Zwracamy kasę”. W ramach akcji można kupić kamery samochodowe tej brytyjskiej marki z atrakcyjną premią, umożliwiającą zwrot do 200zł.

Aby skorzystać z promocji, klient musi kupić jeden z poniższych produktów w okresie od 15 listopada 2023 do 15 lutego 2024 r. i zachować dowód zakupu (paragon lub fakturę). Następnie należy zarejestrować zakup na stronie https://nextbase.pl/zwracamy-kase w ciągu 30 dni od daty zakupu, podając wymagane informacje.

Produkty objęte promocją i kwota zwrotu:

 

  • Nextbase 122HD          zwrot 100zł
  • Nextbase 222G            zwrot 100zł
  • Nextbase 322GW         zwrot 100zł
  • Nextbase 422GW         zwrot 150zł
  • Nextbase 522GW         zwrot 150zł
  • Nextbase 622GW         zwrot 200zł

 

Innowacja i bezpieczeństwo na światowym poziomie

Nextbase, będący liderem branży na wielu światowych rynkach, w tym Wielkiej Brytanii czy USA, wyróżnia się jakością wykonania sprzętu oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Zaawansowana optyka oraz układy rejestrowania obrazu pozwalają uwiecznić zdarzenia drogowe nawet w jakość 4K, przy zachowaniu wyrazistości szczegółów, jak tablice rejestracyjne innych pojazdów.

Szereg zaawansowanych funkcjonalności podnosi bezpieczeństwo i komfort podróżujących. Mowa między innymi o Emergency SOS, który w razie wypadku informuje służby ratunkowe podając dokładne położenie, jak i kierunek jazdy samochodu, co szczególnie ułatwia dotarcie do poszkodowanych na drogach ekspresowych i autostradach. Tryb parkingowy zaś aktywuje nagrywanie w przypadku wykrycia uderzenia w zaparkowany samochód, co może pomóc w identyfikacji sprawcy kolizji. Producent oferuje też dodatkowe moduły, takie jak kamera tylnej szyby czy moduły widoku wstecznego, które dodatkowo podnoszą funkcjonalność produktów. Widok wsteczny kabiny powinien zainteresować większość zawodowych kierowców, ale i rodziców, którzy w bezpieczny sposób, mogą skontrolować tylną kanapę wraz z małymi pasażerami, bez odrywania wzroku od drogi.

 

Bezpieczeństwo na wyciągnięcie ręki

Tym sposobem, jesień staje się idealnym momentem na inwestycję w zaawansowane technologie poprawiające nie tylko bezpieczeństwo na drodze, ale również spokój ducha i komfort podróżowania. Mimo braku obowiązku stosowania wideorejestratorów w polskich pojazdach, zdecydowanie warto je posiadać. Dokumentacja przebiegu jazdy, materiały pomocne w namierzeniu sprawców kolizji, w tym stłuczek parkingowych czy po prostu zapobieganie potencjalnie groźnym sytuacjom drogowym, jednoznacznie przemawia na korzyść powszechnej obecności kamer samochodowych w naszych autach.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Jarek T

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl