Naładuj samochód elektryczny podczas zakupów i wyrusz w dalszą drogę


2020-02-20
Kierowcy podróżujący przez Sosnowiec mogą korzystać z kolejnej w mieście ładowarki samochodów elektrycznych. Od 20 lutego na parkingu Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec działa dostępne całą dobę urządzenie sieci GreenWay Polska.

Ładowarka sieci GreenWay dostępna na parkingu Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch pojazdów: jednego prądem stałym (DC) i kolejnego zmiennym (AC). Mogą skorzystać z niej kierowcy pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardami: CHAdeMO, CCS oraz AC Type-2, czyli praktycznie wszystkich marek samochodów elektrycznych dostępnych na rynku.

– Centrum Handlowe Auchan Sosnowiec mieści się przy trasie łączącej kilka miejscowości województwa śląskiego. Jest więc dogodnym miejscem na odpoczynek w trakcie podróży, przygotowanie auta na dalszą drogę oraz zrobienie zakupów. Dlatego wybraliśmy parking tego centrum na jedną z lokalizacji sieci ładowarek pojazdów elektrycznych – mówi Cezary Smektała, property manager w Centrum Handlowym Auchan Sosnowiec.

Ładowarka dostępna na parkingu Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec umożliwia naładowanie baterii pojazdu w czasie do 40 minut, które można wykorzystać na przykład na zakupy w jednym z blisko 50 sklepów znajdujących się w galerii handlowej.

Korzystanie z ładowarki jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej www.greenwaypolska.pl. Ładowanie samochodów w ładowarkach sieci GreenWay jest odpłatne, a cennik i regulamin korzystania z urządzenia znajduje się na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej operatora. Kierowcy przyjeżdzający do Centrum Handlowego Auchan Sosnowiec oprócz ładowarki samochodów elektrycznych mogą również korzystać ze stacji benzynowej Auchan oraz sklepu i serwisu samochodowego Norauto.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl