Najczęściej czarterowane łodzie motorowe w Chorwacji


Najczęściej czarterowane łodzie motorowe w Chorwacji
2018-11-28
Żegluga po wodach śródlądowych, jak i morskich wodach przybrzeżnych to ostatnio co raz bardziej popularny sposób na spędzanie urlopu. Polacy, z każdym rokiem z większą chęcią wypływają na inne akweny niż mazurskie jeziora.

Pierwsze miejsce zajmuje Chorwacja, która słynie z doskonałych warunków żeglarskich. Pogoda i piękny krajobraz zachęcają z roku na rok co raz więcej turystów. Przygotowaliśmy ranking 3 najczęściej wybieranych łodzi motorowych na czarter w Chorwacji.

Antarès 750 HB

Jest to jedna z łodzi motorowych ze stoczni Beneteau. Maksymalna ilość pasażerów to 8 osób, czyli idealnie nadaje się na rodzinne wakacje. Całkowita długość łodzi wynosi 24 ft, a silnik Yamaha ma moc 1x150 hp. Łódź jest dobrze wyposażona. Na pokładzie znajdziemy blat prysznicowy, elektryczną windę kotwiczną, lodówkę i piekarnik, odtwarzać CD, ploter, prędkościomierz oraz inne sprzęty, które tylko umilą i ułatwią nam żeglugę.

MY 37

Kolejna najczęściej wybierana łodzią motorową jest MY 37 ze stoczni Fountaine Pajot. Jest to łódź z 3 kabinami, o całkowitej długości 36 ft. Moc silnika wynosi 2x220hp. Wyposażenie łodzi jest bardzo rozmaite. Oprócz podstawowego sprzętu jak blat prysznicowy, elektryczna winda kotwiczna, GPS czy ploter, mamy również kuchenkę mikrofalową, piekarnik, zamrażalnik, TV z odtwarzaczem DVD, klimatyzację i panel słoneczny. Tak wyposażona łódź pozwoli na w pełni udane wakacje.

Leopard 39 PC

Leopard 39 PC, jacht motorowy ze stoczni Leopard Catamarans, to największa łódź w naszym zestawieniu. Łódź jest wyposażona w 4 kabiny, które pomieszczą maksymalnie 9 osób. Całkowita długość jednostki to 41 ft., natomiast moc silnika wynosi 2x110hp. Na pokładzie tej łodzi znajduje się dużo sprzętu, który zapewni nam moc atrakcji. Grill, MP3 Jack – Ipod, TV, odtwarzacz CD/DVD oraz sprzęt do nurkowania z rurką. O komfort rejsu też nie musimy się bać, łódź wyposażona jest w klimatyzację, a w kabinach są wentylatory.

Urlop w Chorwacji, to prawdziwa przyjemność, dzięki tak dobrze wyposażonym łodziom motorowym. Czarter łodzi na Adriatyku, to jeden z najlepszych sposobów na udane wakacje.

W calu zapoznania się z ofertą czarterów jachtów motorowych zachęcamy do zapoznania się na stronie GlobeSailor.pl


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl