Logistyka dla branży Automotive


Logistyka dla branży Automotive
2020-01-22
Logistyka kontraktowa dedykowana branży Automotive to motor napędowy Grupy Logistycznej Seifert.

 

Grupa zatrudnia obecnie ponad 2 000 pracowników w 46 lokalizacjach w Europie, gdzie realizuje innowacyjne rozwiązania logistyczne dla branży motoryzacyjnej, papierniczej, chemicznej, farmaceutycznej, materiałów budowlanych i dóbr konsumpcyjnych. 

 

Od lat motorem napędowym Grupy, a tym samym głównym stymulatorem jej sukcesów finansowych jest wyspecjalizowany sektor logistyki kontraktowej dla branży AUTOMOTIVE, w tym również na rynku Polskim

W Malsch, w Niemczech działa Centrum Logistyczne adresowane motoryzacji.

W Jaworze, w Polsce zachodniej Seifert Automotive Polska zapewnia kompleksową obsługę logistyczną pierwszej w Polsce fabryki silników niemieckiego producenta samochodów. Do zadań Seiferta należy tutaj m.in. komisjonowanie części i podzespołów JIT i JIS w trakcie montażu silników.

W Mysłowicach, w Polsce południowej, w sąsiedztwie tyskiej strefy ekonomicznej firma dysponuje powierzchnią magazynową z profesjonalną obsługą.

W tym też regionie, w Gliwicach, w nowym oddziale, firma rozpoczyna obsługę klientów z branży motoryzacyjnej w dobrze sobie znanym standardzie JIT i JIS.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Seifert Polska Sp. z o.o.

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl