Lamborghini Gallardo na wyciągnięcie ręki


Lamborghini Gallardo na wyciągnięcie ręki
2019-01-23
Lamborghini Gallardo to jeden z tych samochodów, o których większość osób może jedynie pomarzyć. Jego nazwa pochodzi od hiszpańskiej rasy byków, a wyprodukowanych zostało tylko 10 000 pojazdów.

Okazuje się jednak, że jeżeli ktoś chce przejechać się tym kultowym samochodem, to... może to zrobić praktycznie w dowolnym momencie.

Przeczytaj również:


Przejażdżka supersamochodem w ramach prezentu

Jest to możliwe dzięki stronie z motoryzacyjnymi prezentami, gdzie jedną z kategorii są przejażdżki luksusowymi samochodami. Jeżeli chodzi o Lamborghini Gallardo, to możliwa jest zarówno jazda na fotelu pasażera jak i za kierownicą tego wyjątkowego pojazdu. Warto więc skorzystać z tej opcji, aby przekonać się, co potrafi samochód z silnikiem o pojemności 5204 cm3, który do setki rozpędza się w zaledwie 3,4 sekundy. Zamawiając taką jazdę można zyskać świetny prezent dla bliskiej osoby, ale wielu klientów tak naprawdę kupuje ją dla siebie, aby spełnić swoje marzenia. Dużym udogodnieniem dla kierowców jest to, że przejażdżka Lamborghini może się odbyć na jednym z kilku torów, dzięki czemu na pewno uda się wybrać jakąś pobliską miejscowość. Tory, na których można jeździć tym autem, znajdują się między innymi w takich miastach jak Białystok, Toruń, Łódź, Koszalin oraz Kraków.Lamborghini Gallardo na torze wyścigowym

Do skorzystania z takiego prezentu na pewno nie trzeba będzie namawiać miłośników motoryzacji, gdyż to luksusowe auto po prostu przyciąga swoim wyglądem. Podobnie jak w przypadku innych modeli marki Lamborghini, dopracowany design idzie w parze z wyjątkowymi osiągami pojazdu, dlatego trudno o lepszy prezent dla partnera, członka rodziny lub przyjaciół. Wbrew pozorom nie tylko panowie marzą o pokierowaniu autem klasy Gallardo i wśród kierowców korzystających z tych usług dużą część stanowią również panie.

Po zakupieniu prezentu w formie bonu na przejażdżkę supersamochodem ma się aż rok na jego zrealizowanie. Dodatkowo, jest to w pełni bezpieczny zakup, bo jeżeli z jakiegoś powodu byłby to jednak nietrafiony prezent, to w ciągu 14 dni można skorzystać z opcji zwrotu. Pozostałe pojazdy dostępne w ofercie sklepu z prezentami dla fanów dużych prędkości to między innymi McLaren 650s, Ferrari F430, BMW i8 oraz Nissan GTR. Każdy z nich zapewni inne doznania podczas jazdy, a jednocześnie zawsze będzie to niezapomniane przeżycie. Wystarczy zresztą zapoznać się z opiniami osób, które miały okazję kierować tymi supersamochodami, aby nabrać ochoty na samodzielne poprowadzenie jednego z nich.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl