Karty pamięci Mio High Endurance dedykowane kamerom Mio


Karty pamięci Mio High Endurance dedykowane kamerom Mio
2024-06-17
Mio, wiodący producent kamer samochodowych w Europie, od lat wychodzi na przeciw potrzebom swoich klientów. Teraz marka wprowadza na rynek nowe karty pamięci High Endurance, specjalnie zaprojektowane i testowane pod kątem pełnej kompatybilności z urządzeniami Mio i nie tylko.

Zalety kart pamięci microSD Mio High Endurance

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie InfoMoto.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Problemy z niekompatybilnymi kartami pamięci to najczęściej zgłaszane usterki w serwisie (m.in. niestabilne działanie, zawieszanie się, gubienie nagrań). Karty Mio są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi modelami w ofercie Mio i zapewniają stabilne, ciągłe nagrywanie przez wiele godzin nawet w najbardziej wymagających urządzeniach Dual 4K.

Co więcej, karty Mio High Endurance dają dużo większą pewność, że nagrania zostaną prawidłowo zapisane nawet w ekstremalnych warunkach, takich jak skoki temperatur czy długotrwałe, ciągłe nagrywanie.

Podobnie jak wszystkie urządzenia w ofercie Mio, karty pamięci Mio High Endurance objęte są trzyletnią gwarancją. Dzięki temu użytkownicy mogą liczyć na pełne wsparcie serwisowe w jednym miejscu, eliminując ryzyko problemów związanych z niekompatybilnymi kartami pamięci, takich jak niestabilne działanie, zawieszanie się urządzenia czy gubienie nagrań.

Karty pamięci Mio High Endurance stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników kamer samochodowych Mio, jak i również innych producentów, którzy oczekują bezproblemowego i stabilnego działania swoich urządzeń.

Karty microSD Mio High Endurance dostępne są w dwóch wersjach pamięci:

 

  • 128 GB – 119 zł
  • 256 GB – 199 zł


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl