Jak zaparkować w centrum Warszawy?


Jak zaparkować w centrum Warszawy?
2019-11-01
Liczba kierowców w Polsce, poczynając od czasów transformacji, rośnie w szybkim tempie. Marzenia Polaków o posiadaniu własnego auta ziściły się.

Samochód to dla wielu z nas oznaka statusu materialnego. Niestety, mnożące się nieustannie pojazdy są również przyczyną problemów w komunikacji miejskiej, a rozbudowa transportu miejskiego nie hamuje wzrostu liczby aut.

Szukanie miejsca parkingowego to stres dla kierowcy

Ogromnym problemem dla kierowców w dużych miastach jest parkowanie. Warszawa to miasto szczególnie zatłoczone. Parkingi w centrum Warszawy pękają w szwach. Jest ich wciąż za mało, a konieczność długiego i mozolnego poszukiwania miejsca parkingowego przyprawia o ból głowy.

Narastające problemy ze znalezieniem miejsc postojowych powodują, że kierowcy parkują samochody w sposób niedozwolony, np. na chodnikach. Z informacji udostępnionych przez warszawską straż miejską wynika, że stołeczni strażnicy dziennie przyjmują ponad tysiąc zgłoszeń dotyczących nieprawidłowego parkowania.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie InfoMoto.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Rezerwacja miejsc parkingowych

Jak często zdarza ci się krążyć wokół miejsca docelowego w poszukiwaniu wolnego parkingu? Wnioski z ankiet przeprowadzonych na przełomie 2017/2018 roku w ramach realizacji projektu Parkanizer są niepokojące: 2 na 3 badanych kierowców dojeżdża do pracy codziennie lub prawie codziennie, a każda próba znalezienia wolnego miejsca może trwać od 5 do 10 minut. Warto zaradzić tym problemom i skorzystać z rezerwacji miejsca parkingowego. Taką możliwość oferuje parking położony w sercu Warszawy, u zbiegu ulic Pięknej i Kruczej. Dzięki rezerwacji miejsca postojowego zaoszczędzisz nerwy, czas i przyczynisz się do zmniejszenia korków ulicznych.

Parking pod ambasadą USA

Ilość osób zainteresowanych wyjazdem do Stanów Zjednoczonych od lat jest bardzo duża. Jesteś umówiony na spotkanie w ambasadzie, ale martwisz się o parking? Wiza do USA będzie ci potrzebna tylko wtedy, jeśli elektroniczna autoryzacja ESTA została odrzucona. Skorzystaj z taniego parkingu w Warszawie, który mieści się w pobliżu ambasady Stanów Zjednoczonych. Zostaw samochód na jednym ze 120 miejsc postojowych przy ulicy Pięknej 20 i zacznij realizować marzenia o wyjeździe zagranicznym.


Redakcja Infomoto informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Infomoto nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl