Jak połączyć odnawialne źródła energii z elektromobilnością


2018-06-06
Podczas międzynarodowych targów Electrical Energy Storage Europe, które odbędą się w dniach 20-22 czerwca 2018 r. w Monachium, firma BMZ Poland na specjalnie zaprojektowanym stoisku (nr 190) w hali B1 zaprezentuje swoje osiągnięcia w dziedzinie elektromobilności i magazynowania energii.

Podczas międzynarodowych targów Electrical Energy Storage Europe,  które odbędą się w dniach 20-22 czerwca 2018 r. w Monachium, firma BMZ Poland na specjalnie zaprojektowanym stoisku (nr 190) w hali B1 zaprezentuje swoje osiągnięcia w dziedzinie elektromobilności i magazynowania energii.

Przeczytaj również:

 

Rozwój napędu elektrycznego, rosnące znaczenie odnawialnych źródeł energii w energetyce oraz wprowadzany rynek mocy, który pozwala na swobodny handel zgromadzoną energią stwarzają warunki do dalszego, dynamicznego rozwoju wizji niezależności energetycznej od dostawców prądu. Przed nami jawi się prawdziwa rewolucja w tej dziedzinie gospodarki. Do tej pory byliśmy odbiorcami energii elektrycznej dostarczanej przez operatora. Teraz każdy będzie mógł dostarczać elektryczność do sieci w dowolnie wybranym przez siebie momencie. Osoby lub firmy posiadające instalację fotowoltaiczną lub wiatrową będą mogły nie tylko produkować, ale również magazynować nadwyżki energii. 

 

Opisywane rozwiązanie jest możliwe za sprawą dostępnych na rynku bateryjnych magazynów energii takich jak Energy Storage System X. – Skonstruowane przez nas urządzenie pozwala gromadzić elektryczność wytworzoną przez odnawialne źródła energii i korzystać z niej kiedy tylko chcemy – zdradza Tomasz Wołk-Jankowski prezes firmy BMZ Poland. Ten i inne modele magazynów energii BMZ będą prezentowane na targach w Monachium.

 

Więcej informacji o Electrical Energy Storage Europe znajduje się na stronie: https://www.ees-europe.com/en/home.html

 

Zapraszamy do kontaktu z ekspertem i umówienia spotkania podczas targów

Maciej Gajda maciej.gajda@bmz-group.com

Nadesłał:

BMZ

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl